tablete format atma?

Sponsorlu Bağlantılar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
tablete format atma?
hı level hlv-t707 model tablet android yazısında kalıyo devamı gelmiyo. format atsam düzelir mi diye deniycem ama formatta atamıyorum ses tuşu yok ses tuşu olmayan tablete nasıl format atılır nilen var mı? nette pek bilgi bulamadım ben ama

anılbaran

anılbaran

Üye
tabletiniz recovry moduna almamız lazım .Ses tuşu yoksa belki başka bir tuş le girliyordur.Değişik tuş kombinasyonlarına bakmanız lazım

• Beğen
Tepkiler: andezitt
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
tabletiniz recovry moduna almamız lazım .Ses tuşu yoksa belki başka bir tuş le girliyordur.Değişik tuş kombinasyonlarına bakmanız lazım
Başka tus yok be hocam bide ufacık reset tuşu var arkada ona basınca kapanıyo :)

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Bendede oyle olmustu.Yukledigin programlardan biri sistemin acilmasini engelliyor olabilir.Ayni yazilimi bulabilirsen flasla.

• Beğen
Tepkiler: andezitt
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Olabilir de bulabilirsem tabi
link atsam reklam olurmu.kod vari microsdnin icine atiyosun tablete takiyosun ses kisma tusuyla tablete atiyosun kendisi islemleri otomatik yapiyor.dicemde sende ses tusu yok.tapatalkda olsaydim daha detayli bilgi verirdim :)

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
link atsam reklam olurmu.kod vari microsdnin icine atiyosun tablete takiyosun ses kisma tusuyla tablete atiyosun kendisi islemleri otomatik yapiyor.dicemde sende ses tusu yok.tapatalkda olsaydim daha detayli bilgi verirdim :)
Ses tuşu yok işte sıkıntı o

Üst Alt