Voadafone Cepnetli Hat (satis)

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Voadafone Cepnetli Hat (satis)
evet arakadaslar fazla soze gerek yok sanirim cepnet hattimi satiyorum ilgilenenler pm atsinlar
yer kahramanmaras

bursa_serseri22

bursa_serseri22

Üye
.

Son düzenleme:
haqqus

haqqus

Üye
aynen arkdadaşlar bende numaramı satıyorum Sonu 23 23 ayrıca cepnet de mevcut. ilgilenen arkadaşlar bana da PM atabilir.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
aynen arkdadaşlar bende numaramı satıyorum Sonu 23 23 ayrıca cepnet de mevcut. ilgilenen arkadaşlar bana da PM atabilir.

Hatti karsi taraf üzerine alirsa abonelik iptal oluyor bu konu icin bir cozumun varmi?

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Pttcell varken alanları anlamıyorum

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bu türlü alış yapmayın arkadaşlar hattı devir alırsanız paket iptal olur almazsanız adam yarın gidip kimliği ile yedek sim kart çıkarırsa elinizdekindende olursunuz.

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Bu türlü alış yapmayın arkadaşlar hattı devir alırsanız paket iptal olur almazsanız adam yarın gidip kimliği ile yedek sim kart çıkarırsa elinizdekindende olursunuz.
haklısınız bu olabilecek bi durum fakat bunu gelnele yaymayın çünki bu sadece karartersizlerin yapabileceği bir olay bana göre

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
haklısınız bu olabilecek bi durum fakat bunu gelnele yaymayın çünki bu sadece karartersizlerin yapabileceği bir olay bana göre
Ben kişisel olarak zaten size asla bir şey diyemem sizi tanımıyorum ama dediğiniz gibi olabilecek durumu söylüyorum hatta bu sadece bu hattı alacak kişi tarafından sorun teşkil etmiyor sattığınız kişi bu hat üzerinden yasal olmayan bir şey yaparsa en basiti bu internet hattı üzerinden kalkıp birilerine küfretse ve şikayet durumu oluşsa sizin başınız ağrır hat sizin üzerinize. İki taraf açısından da sıkıntılı işler bunlar. Ben satmanızı tavsiye etmem başkasının da almasını tavsiye etmem.

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Ben kişisel olarak zaten size asla bir şey diyemem sizi tanımıyorum ama dediğiniz gibi olabilecek durumu söylüyorum hatta bu sadece bu hattı alacak kişi tarafından sorun teşkil etmiyor sattığınız kişi bu hat üzerinden yasal olmayan bir şey yaparsa en basiti bu internet hattı üzerinden kalkıp birilerine küfretse ve şikayet durumu oluşsa sizin başınız ağrır hat sizin üzerinize. İki taraf açısından da sıkıntılı işler bunlar. Ben satmanızı tavsiye etmem başkasının da almasını tavsiye etmem.
beni kast etmediğinizin farkındayım ben sadece genele yayılmamasını söyledim çünkü yazıyı ilk okuğudunda insan kendini zan altında hissediyor bilemiyorum belki başka ifadeler kulanıla bilirdi diğer konu hakkında bende sizin gibi düşünüyorum satıcı olarak benim içinde bir tehlike var bu sebeple konunun kilitlenmesini rica ediyorum

Üst Alt