Google Play Bedava Gold,Cash,Premium Almak /// BOMBA PAYLAŞIM //// Root Gerektirir// freedom-0.9.0

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Arkadaşlar freedomla işinizi hallettikten sonra seçeneklerden stop'a tıklayın.Ondan sonra markete giriş yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: caglar b

denizci535

denizci535

Üye
Arkadaşlar freedomla işinizi hallettikten sonra seçeneklerden stop'a tıklayın.Ondan sonra markete giriş yapabilirsiniz.

Sagolun. Bu freedom u kullanamadim. Ne kick score oyunu ne de big win basketboll oyununda nasil kullanirim neler de calisiyor acaba

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Sagolun. Bu freedom u kullanamadim. Ne kick score oyunu ne de big win basketboll oyununda nasil kullanirim neler de calisiyor acaba
freedomu açtıktan sonra listede kullanabilecegin uygulama ve oyunlar görünür zaten.

arif_can

arif_can

Üye
Olmuyor sevgili arkadaşım ödeme yapıldı gözüküyor ama hiç birşey almıyor . T

• Beğen
Tepkiler: slmnfth

guardaxi

Üye
Root istiyo diyosunuz root nasıl alıcam yardım pls resimli anlatım varsa oda olur acil!!!

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Hosts dosyasını silmeme rağmen yine de "bağlantı yok" hatası veriyor. Modlu marketi kurun demişsin ama konuda göremedim o modlu marketi. Sadece freedom'un daha üst bir versiyonunu paylaşmışsın. Sonuç olarak başarısız.

Son düzenleme:
cetin61

cetin61

Üye
emeğine sağlık cok teşekürler kardeş :) yanlız bir sorum olacak ödemeler otomatik olarak yapılıyor ve şaşırtıcı bunlardan bir sorun olmaz inşallah

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
emeğine sağlık cok teşekürler kardeş :) yanlız bir sorum olacak ödemeler otomatik olarak yapılıyor ve şaşırtıcı bunlardan bir sorun olmaz inşallah

Sen acaba hangi oyunlar ya da hangi oyun için bu programı denedin ve sonuç başarılı oldu? Ben offline oyunlar için gamekiller kullanıyorum da, o yüzden freedom'u denemedim. Sende başarılı olmuş madem sorayım dedim. Hangi oyunlarda denedin ve izlediğin yol nasıldı?

Terzi38

Terzi38

Üye
Clash of clans ta işe yarar mı arkadaşlar

cetin61

cetin61

Üye
Sen acaba hangi oyunlar ya da hangi oyun için bu programı denedin ve sonuç başarılı oldu? Ben offline oyunlar için gamekiller kullanıyorum da, o yüzden freedom'u denemedim. Sende başarılı olmuş madem sorayım dedim. Hangi oyunlarda denedin ve izlediğin yol nasıldı?
myhorse

cetin61

cetin61

Üye
myhorse oyunu oynuyorum ve oyun online arkadas ekliyebiliyorsunuz bölümleri hızlı gecebilmen icin google playden paralı elmas alman gerekiyo ve bunlarıda fredoom yardımıyla geciyorsun yani burda demek istedigim bu oyunda sorun yasarmiyim

hakans55

Üye
Clash of clan da deneyen oldumu acaba

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
subway surfers'ın son sürümünde işe yaramıyo. uygulama desteklenmiyo hatası veriyo.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Cyanogen Mod 10.1'de Colony Attack oyunu için denedim. Önce bağlantı hatası verdi ama tekrar deneyince "ödeme başarılı" dedi. Ancak oyuna geri döndüğümde "Onaylanıyor" gibisinden ingilizce bir pencere çıktı ve sözde başarıyla satın aldığım materyaller görünmedi. Sadece sözde kaldı o ödeme başarısı. Yoksa ben mi yanlış bir şey yaptım?

Güncel: Angry Birds: Seasons oyununda denedim ve başarılı.
Cyanogen mod 10.1 ve s6500d ile denedim.

Son düzenleme:
memo23142314

memo23142314

Üye
ben yukleyip kurdum com gulu oynununda
yani contac kill de kullandim cask aldi fakat
play stor dan atildik yani bastan format ve yeni hesap oyle store girdim gerisi size kalmis

enesrsln

enesrsln

Üye
Cerberus Uygulamasında işe yaramıyor.

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
Baylar telefonum galaxy s3 root atıcam sizce atmalımıyım 2 ay oldu alalı garantisi var

Üst Alt