2 m Uzunluğunda iPhone Şarj Kablosu

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
2 m Uzunluğunda iPhone Şarj Kablosu
Ttec’in, iPhone 5, iPad Mini ve 4. nesil iPad için özel olarak ürettiği 2 metre kablo uzunluğu olan yeni şarj aleti sayesinde kullanıcılar, istedikleri yerde, daha rahat şekilde cihazlarını şarj edebilecekler.

Ttec’in pazara sunduğu, Apple ‘Lightning‘ bağlantısı ile uyumlu, kullanılan boyutun iki katı uzunluğundaki şarj kablosu, iPhone 5 ve iPad kullanıcılarının uzun kablo ihtiyacını karşılıyor. Dayanıklı ve sağlam olma özelliklerinin yanı sıra, hafif yapısıyla da dikkat çeken kablo, cihaza iki yönlü takılabildiğinden, rahat bir kullanım sağlıyor.

Ttec, kullanıcılarının iPhone ve iPad’lerini, ev, ofis veya diledikleri her yerde; güvenle ve kablo uzunluğunu dert etmeden şarj edebilmeleri için 2 metrelik şarj kablosunu beğeniye sunuyor. iPhone 5, iPad Mini ve 4. Nesil yeni iPad için uyumlu olan bu kablo, özellikle iPad’lerde, uzun uzun film izlerken, oyun oynarken bitmesi sıkıntı yaratan şarj sorununa çare oluyor.
Arabanın arka koltuğunda da şarj imkanı
Şarj kablosu, arabaların arka koltuğunda seyahat eden kullanıcılara da, cihazlarını kullanırken şarj etme ayrıcalığı sağlıyor. Apple’ın kendi ürünlerinde kullanmak üzere tasarladığı ‘Lightning’ bağlantısıyla uyumlu bu kablo, iPhone ve iPad kullanımına yepyeni bir rahatlık getirecek.

Ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı KDV dahil 49.90 TL.’dır.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

fbeee

Üye
4 tane şarj kablosunu birleştrincede oluyor zaten 2 metre :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bana lazım bu kablolardan :) :tşk:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
ciddi her zaman düşünmüşümdür ve istemişimdir uzun sarj kablosu. Güzel

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Bence usb şarj olmalı kablosuz mouse gibi :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Çok yararlı bi ürün iphonunki gerçekten çok kısa :hmmm

dereli_47

Üye
:oke:

xRadieLx

Üye
Çok İyi Ya :D

edim1979

edim1979

Üye
2 işe yarar 2cisi camasır kurutmaya yarar..:) :)

baranbarlas

Üye
2 tane usb uzatma kablosu +iphone kendi kablosu alin size 4M kablo yuvarlana yuvarlana kullanin

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
konuyu yeni gördüm de dolaşırken ben 3 metrelik olandan hediye olarak almıştım bir arkadaşıma ve çok memnun kaldı size de tavsiye ederim

zx6r

zx6r

Üye
adamlar kabloyu kısa yaparken düşünmüşler yani bi amacı olmalı dimi? yoksa boşuna kısa yapmazlar. böyle akıllı cihazları şarjdayken kullanmamak gerek özellikle yan sanayi şarj aleti kullanıyorsanız.
zira patlama yapabilir.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Açıkçası telefon şarjda iken kullanmamak lazım diye bir durum söz konusu olamaz. Orjinal kablo olayına gelince o noktada haklı olabilirsin. Kalitesiz malzemeden yapılmış ürünler zarar verebilir. Ama alırım 3 lü priz öyle kullanırım orjinal şarj kablosunu. Şarj da iken kullanamayacaksam neden alayım ki o telefonu ben? Şarj ederken telefon geldi açmayacak mısın? Şarj yapıyorum sonra ara mı diyeceksin mesela önemli bir müşterine?

• Beğen
Tepkiler: .caner.
zx6r

zx6r

Üye
o kadar ayrıntıya takılma önemli görüşmelerini tabikide yapacaksın. yazdığını okusan çok mantıksız konuştuğunu anlayacaksın.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Tamam şuna cevap ver o zaman. Madem zararlı ve bizi çok düşünüyor firmalar Apple, Samsung vs. neden kendisi uzun şarj kablosu üretiyor satıyor? Hani zararlıydı o üretince zararsız mı oluyor yani?

buradan bak mesela 2 metrelik var :)

fk555897

fk555897

Üye
2 metrelik kablo gerçekten güzel olurdu.

zx6r

zx6r

Üye
Tamam şuna cevap ver o zaman. Madem zararlı ve bizi çok düşünüyor firmalar Apple, Samsung vs. neden kendisi uzun şarj kablosu üretiyor satıyor? Hani zararlıydı o üretince zararsız mı oluyor yani?

buradan bak mesela 2 metrelik var :)

Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Kablo zararlı demedim, dedim ki: yan sanayisini cihaz şarjdayken kullanmak zararlı. Extra dan böyle bir kablonun satılması çok normal işe yarar yani..

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Kablo zararlı demedim, dedim ki: yan sanayisini cihaz şarjdayken kullanmak zararlı. Extra dan böyle bir kablonun satılması çok normal işe yarar yani..
Arkadaşım ben şarj aleti ile ilgili bir paylaşım yapmadım. 3 metrelik şarj kablosu linki paylaştım. Şarj aleti ile şarj kablosu farklı şeyler ;)

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Arkadaşlar üslubunuza dikkat edin.Kimseye hakaret etmeye hakkınız yok.Tekrarı yaşanırsa ceza alırsınız.