Lg L7 Usb Ile Internet Paylaşımı

Sponsorlu Bağlantılar

tsclub

tsclub

Üye
    Konu Sahibi
Lg L7 Usb Ile Internet Paylaşımı
Arkadaşlar daha önceden jb kuruluyken usb ile internet paylaşımını seçtiğimde sorunsuz yapıyordum,fakat daha sonradan ıcs ye geri döndüm ve usb ile paylaşımı seçtiğimde kurulum falan her şey tamam ama veri açık olmasına rağmen ağ bağlantımda ünlem çıkıyo,internet erişimi yok diyor ,yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Majardoma

Üye
Arkadaşlar daha önceden jb kuruluyken usb ile internet paylaşımını seçtiğimde sorunsuz yapıyordum,fakat daha sonradan ıcs ye geri döndüm ve usb ile paylaşımı seçtiğimde kurulum falan her şey tamam ama veri açık olmasına rağmen ağ bağlantımda ünlem çıkıyo,internet erişimi yok diyor ,yardımcı olabilecek kimse var mı ?
ıcs ye döndün açıklarmısın?Birde ayarlardan baksana bir ne kadar ramın var son olarakta kasıyormu? ıcs?

Majardoma

Üye
https://www.maxicep.com/forum/konu/optimus-l7-p705-p700-detayli-rom-yukleme-rehberi.838150/ açıklandığı gibi root lu yükledim fakat jb kullandıktan sonra ıcs yi beğenmedim jb ye geri döndüm,170 mb boş ram gözüküyor
yani benim toplam ramım 386/165 yazıyor 386 dan 221 sistem kullanıyor ama ürün özelliklerine baktıgımda 512 mb ram gözüküyor lg yede sordum fakat telefonu sıfırla dediler...Bunun çözümünü arıyorum lg ye sordum ramı onlar 512 dedi şimdi bayramdan sonra teknosa gitcem.

tsclub

tsclub

Üye
    Konu Sahibi
yani benim toplam ramım 386/165 yazıyor 386 dan 221 sistem kullanıyor ama ürün özelliklerine baktıgımda 512 mb ram gözüküyor lg yede sordum fakat telefonu sıfırla dediler...Bunun çözümünü arıyorum lg ye sordum ramı onlar 512 dedi şimdi bayramdan sonra teknosa gitcem.

toplam ram 512 olarak gözükmüyor bende de 386 yazıyo sende olduğu gibi

Üst Alt