Püf Noktası Ekran Döndürme Kilidi Için Live Tile Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Döndürme Kilidi Için Live Tile Oluşturma

Evet arkadaşlar, bildiğiniz gibi ekran döndürme kilidi sonunda GDR3 güncellemesi ile geldi.
Ancak çoğunuzun farkettiği gibi Microsoft bu güncellemede bir detayı atlamış ve ekran döndürme kilidi için kısayol oluşturma izni vermemiş. Dolayısıyla ekran döndürme kilidini açıp kapamak için bir sürü menüden geçip gerekli ayarı yapmak zorunda kalıyoruz.

Neyse ki bir geliştirici bunun için bir çözüm üretmiş ve ekran döndürme kilidine özel bir kısayol uygulaması yazmış.

Ancak bu uygulamayı yükleyebilmek için cihazınızın Developer Unlock edilmiş olması gerekiyor.

Eğer cihazınız developer unlock durumunda ise, ekteki dosyayı yükleyerek yukarıdaki görüntülere sizde sahip olabilirsiniz.

Görüntüler kendi telefonumdan :)

Ekran Döndürme Kilidi Kısayol Uygulaması:

İyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve Esendağlı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ben de 'bu şirket uygulaması yüklenemiyor,destek için......'dedi.developer unlock dediğin olay nedir.sorun o mu yoksa

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
ben de 'bu şirket uygulaması yüklenemiyor,destek için......'dedi.developer unlock dediğin olay nedir.sorun o mu yoksa
güzel haber için Özgür abi'ye teşekkürler,fakat arkadaştaki sorun bende de çıkıyor,e biz bu beta yı geçen yükledik sorunsuzca şimdi neden böyle oluyor ki?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,kısayol için ben beklemeliyim galiba:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu güzel konu için teşekkürler dostum:oke:

skynet

Üye
:tşk:

yeminli06

yeminli06

Üye
Konu için teşekkürler abi fazla sürmez İNSİDER uygulaması onuda ekler kullanırız. Ben çok beğeniyorum her isteğimi gideriyor ..

• Beğen
Tepkiler: ON9
alical33

alical33

Üye
konu için teşekkürler abide biz az bekleyelim şimdi bi tile için 99dolar vermeyelim :D

ON9

ON9

Üye
Konu için teşekkürler abi fazla sürmez İNSİDER uygulaması onuda ekler kullanırız. Ben çok beğeniyorum her isteğimi gideriyor ..
insider candır. Hatta geçenlerde şu batarya tasarruf modunu bile sordum. Cevap olarak da çok zor olduğuyla ilgili bir cevap geldi. Adamlar süper çalışıyor valla helal olsun

yeminli06

yeminli06

Üye
insider candır. Hatta geçenlerde şu batarya tasarruf modunu bile sordum. Cevap olarak da çok zor olduğuyla ilgili bir cevap geldi. Adamlar süper çalışıyor valla helal olsun

İnsider'i entegre etseler Windows Phone ne güzel olur :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Teşekkürler :)

ON9

ON9

Üye
İnsider'i entegre etseler Windows Phone ne güzel olur :)
Ve hatta duygusal bir bağ oluştu bende insidere karşı. Türkçe dil desteği gelirken sanırım projede siteden @bulutsuzgece de görev yaptı. Maxicep bir nevi sponsor yani. Bende tüm arkadaşlarıma öneriyorum.
Site kardeşliği:D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ve hatta duygusal bir bağ oluştu bende insidere karşı. Türkçe dil desteği gelirken sanırım projede siteden @bulutsuzgece de görev yaptı. Maxicep bir nevi sponsor yani. Bende tüm arkadaşlarıma öneriyorum.
Site kardeşliği:D

Teşekkürler.
Evet uygulamanın Türkçe çevirisini ben yapmıştım.

• Beğen
Tepkiler: ON9 ve OozyStaw

Üst Alt