Yardım Lumia Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme

Sponsorlu Bağlantılar

teksin3

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme
Türkiyede Lumia telefonlarda, şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılabilecekmi yoksa bu özellik hiçbir zaman aktif olmayacak mı? Tüm herkesi skype benzeri uygulamaları mı yönlendirecekler? Bu konuda sağlam kaynaktan bilgi edinebilen varsa çok rica ediyorum paylaşsın bizlerle...

themardinli

themardinli

Üye
Bak normalde Lumia'da 3G'li görüşme desteği var ama Türkiye'de Turkcell ile yapılan bir anlaşma gereği kısıtlandı. Yanlış olmasın bu senenin sonunda anlaşmanın süresi bitecek ve ufak bir güncelleme ile tekrar aktif olacak özellik...

StartTheGame

StartTheGame

Üye
bu Türkcell de her şeye karışıyor gel de sövme

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Türkcell miyim ama git gide sevmez oldum turkcelli vodafone a geçicen vallaha ya 3g desen bişey olmaz int desen kaplumbağa dan yavaş anca çekim kalitesi başka bişey yok

themardinli

themardinli

Üye
Türkcell miyim ama git gide sevmez oldum turkcelli vodafone a geçicen vallaha ya 3g desen bişey olmaz int desen kaplumbağa dan yavaş anca çekim kalitesi başka bişey yok

Valla kandırdıkları insan sayısını da göz önüne al :) Babam neler çekti 5 sene kullandı da en sonunda isyan çıkardı geçti Avea'ya şimdi kafası rahat :D :D

respection123

Üye
Bak normalde Lumia'da 3G'li görüşme desteği var ama Türkiye'de Turkcell ile yapılan bir anlaşma gereği kısıtlandı. Yanlış olmasın bu senenin sonunda anlaşmanın süresi bitecek ve ufak bir güncelleme ile tekrar aktif olacak özellik...
Avea vodafone da bu anlaşmayı kabul etmiş gibi :)

themardinli

themardinli

Üye
:) :)

teksin3

Üye
    Konu Sahibi
Hangi akla hizmet böyle bir anlaşma yapılır aklım almıyor doğrusu:( Skype Üzerinden görüşülsede, şebeke üzerinden görüşülsede her türlü Türkcell bunu fatura edecek zaten...İnşallah dediğiniz gibi olur "themardinli"...Zira çok ama çok anlamsız bu durum...

themardinli

themardinli

Üye
Hangi akla hizmet böyle bir anlaşma yapılır aklım almıyor doğrusu:( Skype Üzerinden görüşülsede, şebeke üzerinden görüşülsede her türlü Türkcell bunu fatura edecek zaten...İnşallah dediğiniz gibi olur "themardinli"...Zira çok ama çok anlamsız bu durum...
Çıkarları var abi diğer operatörleri bloke etmek için yapıyorlar :) Kapitalizm işte ne dersin.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Görüntülü görüşmeyi paket dahilinde yapıyordum symbian kullanırken eee hem veri harcıyorsun hem dakikalardan düşüyor. Turkcell Zarar ediyor sanki.

themardinli

themardinli

Üye
Görüntülü görüşmeyi paket dahilinde yapıyordum symbian kullanırken eee hem veri harcıyorsun hem dakikalardan düşüyor. Turkcell Zarar ediyor sanki.

Bir de şöyle düşün Turkcell'in karşısında 2 rakip var Avea ve Vodafone kendisi 1 kazanırken diğer operatörlere 2 kazandırmak istemiyor o kadar da çıkarcılar işte.

Üst Alt