Androidde Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

• Kullanılan toplam oy
    91
uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Hangi Tarayıcıyı Tercih Ediyorunuz kısaca neden olduğunuda yazarsanız sevinirim :) (Hala tarayıcıda Her Zaman için seçtiğim bir tarayıcım yok ve her girerken bir başkası ile giriyorum ve görüşlerinizi merak ediyorum)

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım teşekkürler açtığın konu için ben sadece anket düzenledim ve genel olarak hangi tarayıcı kullanılıyor Android kullanıcıları diye :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Arkadaşım teşekkürler açtığın konu için ben sadece anket düzenledim ve genel olarak hangi tarayıcı kullanılıyor Android kullanıcıları diye :)
Örneğin ben uc browser mini kullanıyorum. Nedeni sayfaları çok hızlı yüklüyor ve kotayi az harcayıp paradan tasarruf sağlanması :)

• Beğen
Tepkiler: uguro
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Best of the Chrome
  • Hız
  • Stabilite
  • Kolay Arayüz
  • Flash konusunda biraz yetersiz kalsada iyi yine bu özelliklerden dolayı chrome tercihim

• Beğen
uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Mozilla FireFox

• Beğen
erdi_s

erdi_s

Üye
Cm9 stock tarayici

Akıncı

Akıncı

Üye
boat browser :cool

.caner.

.caner.

Üye
Best of the Chrome
  • Hız
  • Stabilite
  • Kolay Arayüz
  • Flash konusunda biraz yetersiz kalsada iyi yine bu özelliklerden dolayı chrome tercihim
Aşırı ram ve cpu tüketimi konusunda kral.

Stock tarayıcı.
Hızlı, stabil.

• Beğen
Tepkiler: uguro ve erdi_s
uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
evet herkesten farklı yorumlar aldım arkadaşlar konuya girenlerde lütfen oylasın :oke:

En iyi tarayıcı tabikide kotayı az kullanan ve hızlı olan tarayıcı :DSizler için tarayıcıların Ortalama sayfa yükleme sürelerini Paylaşıyorum:oke:
Chorome
Ortalama sayfa yükleme süresi: 6.98 saniye.
Opera
Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.13 saniye.
Android Stock Tarayıcı
Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.25 saniye

Dolphin Browser HD
Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.36 saniye.
Boat Browser
Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.54 saniye.
Firefox
Ortalama sayfa yükleme süresi: 10.72 saniye.

ka_za

ka_za

Üye
Eskiden çok arardım ugrasirdimda suan en hizli acilip google giren stock oldugundan onu kullanıyorum. Diğerlerinin 3 4 sn bekletmesine tahammülümde kalmadı nedense :D

• Beğen
uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden çok arardım ugrasirdimda suan en hizli acilip google giren stock oldugundan onu kullanıyorum. Diğerlerinin 3 4 sn bekletmesine tahammülümde kalmadı nedense :D
Yorumunuz için teşekkürler :oke:arkadaşlar 132 kadar kişi girmiş konuya 19 kişi oylamış girenler üstteki anketi görmüyormu acaba :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
gogıl kırom

meg1ddo

meg1ddo

Üye
dolphinin arayüzünü chrome a ekle, al sana androidin en muhteşem tarayıcısı :)

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hiç kimse Next Browser 'den bahsetmemiş. Bi deneyin bence yazdıklarınızın çoğundan çok daha iyi. Ben androidin kendi browseri ve bu next browseri kullanıyorum. Türkçe dili, Flash ve Java desteği, hızı ve diğer özellikleri ile çok iyi. Deneyin. Görün =)

• Beğen
Tepkiler: ka_za ve Buğra
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben Her Zaman Kendi Tarayıcısı Tarafındayım En Kaliteli Tarayıcı Her Telefona Göre Kendi Tarayıcılarıdır Diye Düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: uguro ve Buğra
yakupb03

yakupb03

Üye
Dolphin + jetpack ;-)

Invoke

Invoke

Üye
StockGenelde dolphin beta kullanırım da şuan stock var. :D

flunight

Üye
gplaydeki neredeyse tum tarayicilari denedim.sonucta 5tanesi kaldi.opera mini ve mobile - galaxy flash-netfrontlife ve puffin.genelde sorfte miniyi videoda puffini kullaniyorum.

Üst Alt