Androidde Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Androidde Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    91
SuxQQ

SuxQQ

Üye
Ben opera kullanıyorum. Aslında Chrome ile Opera arasında öyle bariz farklar farkedemiyorum ve bana daha kullanışlı ve daha sevimli geldiği için Opera kullanıyorum :)

s.ileli

s.ileli

Üye
Hem pc hem mobil maxthon
Uzerine tarayici yok chromium cekirdegi uzerine kodlanmis chrome basan bir tarayici kendi download Manager i zengin uzanti kaynagi ve kendi video download eri ike süper tavsiye ederim

silentattack

silentattack

Üye
Reklam engelleme eklentisi olduğu için firefox kullanıyorum

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
Ne Chrome Ne Opera. En İyisi Puffin.

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
yorum yapan ve anketi oylayan tüm arkadşlara teşekkürler :oke: Genede chorome kullanılıyor sanırım şu ana kadar S4 te sadece Stock ve Chorome denedim puffin'i de yorumlardan sonra denemeye karar verdim :D

Fatic

Fatic

Üye
Mercury deneyeym çok pisman olmazsnz

enterneoll

enterneoll

Üye
chrome ve stock android tarayıcısı

• Beğen
Tepkiler: uguro
gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
Android tarayıcısı oldukça başarılı bence ben onu kullanıyorum ve alıştım galiba diğerlerini de denedim ama saf olan iyidir diye düşünüyorum.

fnldstntn

Üye
Kullanım kolaylığından dolayı Opera...

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Ancak en hızlı açılan Chorome ve kullanım açısından benzer gibi tabiki kişiye göre değişebilir ...

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Hayır denemedim Puffin denedim mause özellikleri falan hoşuma gitti :D Moxthon da deneyeyim :oke:Pardon Maxthon :D

dada21

dada21

Üye
Boat browseri deneyin bence. Flash desteği de var.

• Beğen
Tepkiler: uguro
uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız ve anket oylamalarınız için teşekkürler :oke:Bu arada Opera kullanan sayısıda chorome kadar fazla sanırım :D

evwt

Üye
opera tek geçerim tüm sistemlerimde opera Kullanırım.Pc,tablet,Window Mobile,Windows phone..vs Opera candır.

tilkim1

Üye
slm bana flas playeri olan tarayici lazim link atarmisiniz

Sciondar

Sciondar

Üye
Mozilla Bilmem ama dophin kadar yavaşını görmedim. Bu arada boat chrome kullanıyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dolphin güzel arayüzü hoş hızlı da

Üst Alt