Öneri Garanti Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Garanti Hakkında
Merhaba arkadaşlar. Telefonum bir kaç gün önce hard brick oldu ve hiç açılmıyor. Tek çözüm jtag. Şimdi esas sorum şu.

Telefonumu garantiye göndericem. Telefonum Genpa çıkışlı. ve Samsung'un ürünü.
Şimdi Samsung.com.tr'den canlı destek aldım ve herşeyi anlattım. Dedimki telefonum Genpa garantili. Telefon böyle böyle oldu. Telefonu genpaya'mı yoksa samsung'amı göndericez dedim. Dediki faturanız ve garanti belgeniz ile birlikte size en yakın samsung yetkili servisine götürüceksiniz dedi. Şimdi aklım karıştır. Bu cihazın iki firmada'mı garantisi var ? Ve ben hangisine göndermeliyim ?

• Beğen
Tepkiler: .caner.

skylinegti

skylinegti

Üye
samsung telefonlar ne garantili olursa olsun telefon arıza yaptığında tamiri sadece samsung yetkili servisleri yapıyor...

• Beğen
alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Anladım. yani diyorsunuz ki genpa'ya yollsakta onlar yine samsung yetkili teknik servisine yolluyorlar. Çok teşekkür ederim bilgi için

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Ohh çok iyi o zaman seve seve gönderebilirim yemin ederim korkuyordum teleservice den.

alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Ohh çok iyi o zaman seve seve gönderebilirim yemin ederim korkuyordum teleservice den.

Aynen hocam. Şimdi insanın içide rahat etmiyor. Düşünsenize 1 aylık cihazınızı göndericeksiniz servise. Allah bilir nasıl yapıcaklar. Artık geldiğinde ekranımı kayar, kapaklarmı tam oturmaz. Sesiniz karşıyamı gitmez, Sesmi gelmez, kameramı bozuk gelir. bu saydıklarımın hepsini insanlar yaşıyor. Ama işin içine samsung yetkili servis girince haliyle farklı oluyor :)))

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Aynen hocam. Şimdi insanın içide rahat etmiyor. Düşünsenize 1 aylık cihazınızı göndericeksiniz servise. Allah bilir nasıl yapıcaklar. Artık geldiğinde ekranımı kayar, kapaklarmı tam oturmaz. Sesiniz karşıyamı gitmez, Sesmi gelmez, kameramı bozuk gelir. bu saydıklarımın hepsini insanlar yaşıyor. Ama işin içine samsung yetkili servis girince haliyle farklı oluyor :)))
Senin telefon ne Tapatalk dan görünmüyor.
Benim s4 kafayı yedi. Servise göndereceğim ama aynen dediğin gibi :)

• Beğen
Tepkiler: alicilin
skylinegti

skylinegti

Üye
Anladım. yani diyorsunuz ki genpa'ya yollsakta onlar yine samsung yetkili teknik servisine yolluyorlar. Çok teşekkür ederim bilgi için
genpaya yollasanız bile onlar samsung'a değil telefonu geri size yollarlar...

• Beğen
Tepkiler: alicilin ve .caner.
alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Senin telefon ne Tapatalk dan görünmüyor.
Benim s4 kafayı yedi. Servise göndereceğim ama aynen dediğin gibi :)
Benim telefon Galaxy Wonder hocam. Kayde değer bir telefon değil :D napalım öğrenciyiz ancak bunu kullanabiliyoruz :)

genpaya yollasanız bile onlar samsung'a değil telefonu geri size yollarlar...

Aynen hocam haklısınız. Bayramın 3. günü kahraman maraştaki teknik servis açıkmış camında öyle yazıyordu :D Artık götürüp vericem hayırlısı ile

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Benim telefon Galaxy Wonder hocam. Kayde değer bir telefon değil :D napalım öğrenciyiz ancak bunu kullanabiliyoruz :)

Aynen hocam haklısınız. Bayramın 3. günü kahraman maraştaki teknik servis açıkmış camında öyle yazıyordu :D Artık götürüp vericem hayırlısı ile
Ben Köydeyim :züü: anca perşembe günü dönerim :zzz:

• Beğen
alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Hard brick olduysa anlamaz.

Valla ya hardbrick oldu. Yada yandı bir yeri. Kii inşallah hard brick olmuştur. aksi halde bord üzerinde bir parçanın yanması sebebi ile kapandıysa ve onu tamir edip açarlarsa telefonu benim telefonun garanti hayatı biter :D Çünki birden kapandı telefon. Anlam veremedim

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Valla ya hardbrick oldu. Yada yandı bir yeri. Kii inşallah hard brick olmuştur. aksi halde bord üzerinde bir parçanın yanması sebebi ile kapandıysa ve onu tamir edip açarlarsa telefonu benim telefonun garanti hayatı biter :D Çünki birden kapandı telefon. Anlam veremedim
:hmmm Inşallah hard olmuştur

• Beğen

Üst Alt