Öneri General Mobile Discovery Hk Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Hk Bilgi
Bayağıdır almayı düşünüyorum bu telefon çıkalıda bayağı zaman oldu kullanan arkadaşlardan olumlu olumsuz yorum bekliyorum.

Ben netten bu fiyata buldum

609 Tl
Renk beyaz
4gb
2 YIL DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİDİR.

Sizden renk dahil fiyat+ ürün hakkında yorum bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim

caglar b

caglar b

Üye
İlk android telefonun degilse al, hatta o fiyata kaçırma

Peocawe

Peocawe

Üye
Kardeşim yorumları GMD kullanan Android konusunda DENEYİMLİ kişilerden al. Gerisi tabiri caizse karalamaktan başka bir halt yapmıyor. Son parti cihazları gönül rahatlığı ile alabilirsin ki piyasada ilk partı cihazlar kalması mümkün değil, kapış kapış gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Telpa garantili satiliyor :hmmm
Şimdiden hayirli olsun eğer sorulariniz var ise bana sorabilirsiniz 3 aydir kullanıyorum :spr

• Beğen
Tepkiler: Neagf

Neagf

Üye
Son partilerde ekran kırpisma sorunu varmis diye duydum. Doğru mudur?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Güç tasarruf kodunu kapatinca sorun kalmiyor. Yazilimsal bir durum bir sonraki güncelleme de düzeltilir büyük ihtimal.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye

Ben son parti kullaniyorum 1 ya da 2 defa karsilastim o sorunla ama orjinal yazilimi sp flash tools ile atarak hallettim. 2 haftadir kirpisma yok. :)

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Buğra

Neagf

Üye
Güç tasarruf kodunu kapatinca sorun kalmiyor. Yazilimsal bir durum bir sonraki güncelleme de düzeltilir büyük ihtimal.
Bunu duyduğuma sevindim. Almayi dusunuyorum aslinda ama biraz daha biriktirip n4 veya note2 almak da var aklimda. Fakat gmdnin stok romunun hafifliği ve hizi beni mest etti. S3 donanim olarak daha iyi fakat yazilim sayesinde gmd daha hizli calisiyor. Benim dusuncem bu yönde. Her an alabilirim :D gm bu destekle herkesi şasirtti zaten :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Peocawe
Buğra

Buğra

Admin
Yazilim konusunda merak etmeyin GM bu cihazin arkasında duruyor daha uzun zaman desteğe devam edecektir

• Beğen
Tepkiler: Peocawe ve Neagf

Üst Alt