Parfüm

Sponsorlu Bağlantılar

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
Parfüm
ilk olarak herkesin bayramı mübarek olsun . parfüm olmak istiyorum ama hangisi iyi bilemedim. hoş koku veren ve kalıcı bi parfüm almak istiyorum. tavsiye bekliyorum .....

Mert

Mert

Üye
Lacoste Red kullanıyorum. Çevremden olumlu tepkiler alıyorum ama kalıcılığı pek iyi değil.
Erkek olduğunu varsayarak yorum yaptım :D

Lohengram

Lohengram

Üye
Burberry :spr

marist

marist

Üye
Bargello Cikolata kokulu, kullandım gayet hos ve kokusu çabuk bitmiyor.

sansarkıng

Üye
ilk olarak herkesin bayramı mübarek olsun . parfüm olmak istiyorum ama hangisi iyi bilemedim. hoş koku veren ve kalıcı bi parfüm almak istiyorum. tavsiye bekliyorum .....

Kardesım dıezel ve calvın kleın europea tavsıye ederım

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Fiyat sorun degilse bvlgari oneriyorum siddetle, kendimde kullaniyorum harika kokulari var.

netzach

netzach

Üye
CK klasik iyidir.

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar başka tavsiye ?

sansarkıng

Üye
prıvacy belkı alırsan veya avonda speed edt var o :)

uguro

uguro

Üye
Armani Acqua Di Gio 10 yıldır Kullandığım Parfüm kokusu hafif Herkes bilmediği için merak edip soran çok oluyor .. kızlarda bayılıyor ;)

zx6r

zx6r

Üye
Armani Acqua Di Gio 10 yıldır Kullandığım Parfüm kokusu hafif Herkes bilmediği için merak edip soran çok oluyor .. kızlarda bayılıyor ;)

konuya gözüm çarptıda girdim bir parfümü 10 yıldır kullanıyorsun maşallah kendini yenile biraz.

uguro

uguro

Üye
konuya gözüm çarptıda girdim bir parfümü 10 yıldır kullanıyorsun maşallah kendini yenile biraz.
dostum 10 yıldır kullanıyorum dedim başka parfüm kullanmıyorum demedim :D Benim dolabımda 10 farklı parfümden az bulunmaz :D ama En sevdiğim bu diye bahseettim ;)

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Pocco robonno 1 million var süper

netzach

netzach

Üye
10 farklı parfüm iyiymiş :bigstar:

Üst Alt