Öneri Adam Akıllı Bir Ram Temizleyici Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

-Hokage-

-Hokage-

Üye
    Konu Sahibi
Adam Akıllı Bir Ram Temizleyici Önerisi
Beyler doğru düzgün bir ram temizleyici bulamadım. Uygulamaları kapattıktan sonra 2-3sn içinde geri açıldırtmayacak , arkaplandaki açık olan uygulamaları eksiksiz gösterecek. İstenilen arkaplan uygulamasını uyutmamamı sağlayacak bir program arıyorum.

Ram Booster ve Clean Master beş para etmez bence. Farklı şeyler önerin lütfen.

1 GB ram var telefonda 350-400mb boş anca görüyorum

PriZm

PriZm

Üye
Konu yine dağılmış.:zzz: özet geçeyim

Sürekli arkaplanda çalışan ram temizleyici kullanma.FMR memory cleaner öneririm.Root varsa greenify işini görür.

-Emre

-Emre

Üye
hiç bir ram temizleyici kullanma. rami kendi haline bırak. root varsa greenify ile uyut sadece(ali'nin dediği gibi) isterse boş 100 mb kalsın sıkıntı yok :D

flunight

Üye
all in one kullaniyorum tlfn bostayken 550mblik ramim var.

-Hokage-

-Hokage-

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir ram temizleyici kullanma. rami kendi haline bırak. root varsa greenify ile uyut sadece(ali'nin dediği gibi) isterse boş 100 mb kalsın sıkıntı yok :D

doğru diyonda şarj dayanmıyor öylede yoksa sıkıntm yok

alicilin

alicilin

Üye
advanced mobil care. içerisinde 7-8 tane mükemmel araçlar var. Rehberiniz online yedeklemeden tutunda, telefonu uzaktan kilitlemeden, telefonun konumunu başka bir mobil bir cihazdan almadan, otomatik görev sonlandırmadan, klasörleri şifrelemekten, pil koruyucuya kadar araçlar mevcut. bunların hepsi bir tek programda. Görev sonlandırıcıyı 10 dkika aralığa ayarlarsanız her 10 dkiikada bir gereksiz uygulamalrı sonlandırıp telefonunuzu rahatlatır. Deneyin derim.

-Emre

-Emre

Üye
batarya sizin kullanımıniza bağlı ramle alakası yok. Ama isterseniz greenify kullanın, ise yarıyor :oke:

Buğra

Buğra

Admin
Es task manager üzerine.tanimam bu konuda :spr

• Beğen
Tepkiler: codblackops2

Neagf

Üye
1- Fmr memory cleaner
2- Task manager by omich software.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiHan

MaxiHan

Üye
Tabikide fmr, fmr'den daha iyi olan bir temizleyici su ana kadar gormedim.

• Beğen
oparlayan

oparlayan

Üye
Cihazın rootlu ise en iyisi bu

• Beğen

flunight

Üye
size tavsiyem silin gitsin bu ram programlarini.bir yerde okudum.androidde bunlar pil omrunu uzatmayi birak dahada kisaltiyormus.nasil derseniz internette acik kalan bir web sayfasimi daha cok mb emer yoksa surekli yenilenen bir sayfami.gercekten dogru artik sarjim daha cok gidiyor.

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
size tavsiyem silin gitsin bu ram programlarini.bir yerde okudum.androidde bunlar pil omrunu uzatmayi birak dahada kisaltiyormus.nasil derseniz internette acik kalan bir web sayfasimi daha cok mb emer yoksa surekli yenilenen bir sayfami.gercekten dogru artik sarjim daha cok gidiyor.

Ben bunu başta söyledim ama insanlar androidde ram olayını tam kavrayamiyor :(

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Bunun için üst konu olan bir konu açtım ama malesef hala daha kimse bakmıyor.. konu başlığını daha dikkat çekici birşey yapmam gerekli sanırım.

• Beğen
Tepkiler: Buğra, -Emre ve Neagf
s.ileli

s.ileli

Üye
Cleanmaster

-Hokage-

-Hokage-

Üye
    Konu Sahibi
Fmr baya iyiymis birde widgeti olsa[HTMLe="~N.A.W.Y~, post: 6562095, member: 434502"]Bunun için üst konu olan bir konu açtım ama malesef hala daha kimse bakmıyor.. konu başlığını daha dikkat çekici birşey yapmam gerekli sanırım.[/quote]

Html kodlari vs. Gozkuyor konu karisik ve baya uzun

PriZm

PriZm

Üye
Html kodlari vs. Gozkuyor konu karisik ve baya uzun
Biliyorum forum yeni temaya geçtiğinden beri açtığım bütün konular bozuldu düzelteceğim bi ara.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve -Hokage-

Üst Alt