Galaxy S4 Galeri Sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Galeri Sorunu ?
Merhaba arkadaşlar bugün telefonun galerisini açtım çekilen fotoların albümüne girince telefon dondu resimler gözükmüyor galeri durduruldu diyor kapanıyor ama bu sorun sadece tek albüm de diğer albümler de sorun yok ne yapabilir yardım lütfen birde galeride aşırı ısınıyor

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ayarlara girip uygulamalara gir, indirilen sekmesinde olacaksin basta, hepsi sekmesine gel galeriyi bulup verileri temizle de

Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadım detaylı anlatabilir misiniz? MaxiHan

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bak hic ugrasma galeriyi ac cik, sonra acik uygulamalardan (orta tysa basili tutunca cikiyor) galerinin ustune basili tut. Uygulama deraylari gibi bir secenek var, oradan verileri temizle de

• Beğen
Tepkiler: Sciondar
Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Yardım !!!Albüm cok geç açılıyor ve resimler net degil ya

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bir dosya yoneticisiyle dcim klasorune girip .thumbnails klasorunu silmeyi dene

Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
MaxiHan

MaxiHan

Üye
Yeniden baslatmayi denedin mi

Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
EvetSenden başka ilgilenen olmadı Sağol

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Quickpic gibi alternatif galeri dene

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Sorun galeride değil albüm de ben bi tüm resimleri pc ye atıp denerim

PriZm

PriZm

Üye
Yukarıdaki üyeninde dediği gibi galerinin verisini sildinmi? ve sildiğin halde düzelmediyse başka bir yöntem yazacağım.

Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hafıza kartınızı pcde açtıktan sonra pc ayarlarından gizli dosyaları göster diyoruz.Ardından thumbnails klasörü dcim içinde gözükür onu siliyoruz işlem tamam benzer bir sorun ile 2 gün önce aynı yöntemle çözdüm bilginize :oke:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Malesef olmuyor albüm çok geç açılıyor ve resimler arasında geçerken takilmalar var ve resimlerin 3.4 saniye yükleniyor bu arada ısınıyor cihaz

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
bu sorunlardan önce herhangi bir işlem yaptınmı ?

Sciondar

Sciondar

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf falan çektim yani dün ilk defa bu sorunla karşılaştımBirde resimlerden email yollamistim ama bunla alakası yoktur bence

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
cihazda sorun yok diyorsan bence resimlerde daha fazla bozulma ihtimali olmadan onları pcye al derim sonra hafıza kartını ve cihazı sıfırla eğer ısınma sorunu devam ediyorsa.Galaxy S4 ve hemen hemen yüksek işlemde çalışma esnasında telefon ısınır normal durumlarda bu olmamalı :oke:

• Beğen
Tepkiler: Sciondar ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
cihazda sorun yok diyorsan bence resimlerde daha fazla bozulma ihtimali olmadan onları pcye al derim sonra hafıza kartını ve cihazı sıfırla eğer ısınma sorunu devam ediyorsa.Galaxy S4 ve hemen hemen yüksek işlemde çalışma esnasında telefon ısınır normal durumlarda bu olmamalı :oke:
Benim tel heo ısınıyor abi ya :D

Üst Alt