Yardım Iphone 4 Ve Ios 7 Ile Ilgili Yardım Edin..

Sponsorlu Bağlantılar

Faxendora

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Ve Ios 7 Ile Ilgili Yardım Edin..
İphone 4 aldım 4 gün önce ve ios 7 yükledim hunharca araştırmadan ve acayip şekilde kasmaya başladı. Garantiye götürsem eğer sürümü 6.1.3'e geri çekebilirler mi ? Ve ya ne gibi yardımları olur bana. Teknik servis olarak ;

Teleservice
Genpa

ikisindede kayıtlı sanırsam telefonum.

PureFood

PureFood

Üye
maalesef mümkün değil geriye dönüş

Faxendora

Üye
    Konu Sahibi
Peki garanti olarak kabul edilme ihtimali felan yok mu ? Değişim olma olanağı felan çünkü kasması acayip fazla ve sinir bozucu.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
İphone 4 aldım 4 gün önce ve ios 7 yükledim hunharca araştırmadan ve acayip şekilde kasmaya başladı. Garantiye götürsem eğer sürümü 6.1.3'e geri çekebilirler mi ? Ve ya ne gibi yardımları olur bana. Teknik servis olarak ;

Teleservice
Genpa

ikisindede kayıtlı sanırsam telefonum.
Keske yuklemeden forumlara baksaydin once iTunes'la yedek alip sonra telefonu fabrika ayarlarina dondurup yukleseydin oyle kasmiyormus :(
NOT: Hic olmadi simdi fabrika ayarlarina dondur.

Faxendora

Üye
    Konu Sahibi
Keske yuklemeden forumlara baksaydin once iTunes'la yedek alip sonra telefonu fabrika ayarlarina dondurup yukleseydin oyle kasmiyormus :(
NOT: Hic olmadi simdi fabrika ayarlarina dondur.

Ya inanın babamı ikna etmek bi dertti şimdi ki olay bi dert anlamıyorum yani babamın ahımı tuttu. Dediğini deneyeceğim kardeşim umarım dediğin gibidir. Böylesi düzeltirse kasmayı çok minnettar olacağım sana. Peki garanti bişey yapamaz mı düzelmediği takdirde ios 7'den memnun değilim gibisinden bir başvuru yapsam ?

kosigin

kosigin

Üye
Valla bendede 4s vardi 7 hic begenmedm sattim 100 lira bi fark verdim 6 olan 4s aldm ikinci elSimdi 6nin degerini daha iyi anliyorum canavar gibi telefon

thezombie

Üye
Bende iphone 5 var bende yüklem benimkisi bile takılma yapmaya başladı.

Faxendora

Üye
    Konu Sahibi
Umarım gelecek güncelleme ile birlikte düzeltilir. Çünkü acayip şekilde sinir bozucu ve iPhone'dan soğuma sebebi

Üst Alt