Puzzle Gyroball Symbian^3 [Macros Flash]

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:tşk: :op:

• Beğen
Tepkiler: M@cros
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

Sniper2023x

Üye
şunu bi düzgün linke koy ya bu site senin pazar yerin değil link de çalışmıo

Sniper2023x

Üye
.

Son düzenleme:
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Evet bence de site çoluk çocuğun oyuncağı değil.Sana dediklerimi anlayamayacak kadar olgun değilsin demek ki.Eğer bu sitenin kurallarına aykırı davrandıysam üyeliğim silinebilir ve tüm konularım kapatılabilir.Ben o kadar zaman harcayarak birkaç oyun yapmaya çalışırken bunları görmek benim açımdan üzücü bir durum.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

MaxipmaN

Üye
teşekkurler kardeşim

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Çok teşekkürler ustam.

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
tamam.Ben çıkıyorum sana iyi bayramlar.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Ovi linki eklendi.:oke:

umitgul18

umitgul18

Üye
Türk milletinin sonu hayıra gitmiyor. Birşeyi düzgün istemek var iken ne diye kaba bir şekilde ifade ediyorsunuz. Bir sıkıntı var ise kardeş böyle böyle linkte sorun var başka siteye yükler misin demek yerine neden böyle davranıyorsunuz çok merak ediyorum. Bu arada oyun için teşekkürler. Emeklerin için çok teşekkür ediyorum. Emeğine gösterilen saygı sanırım az -benim senin emeğine saygım sonsuz-çünkü diğer konunda gördüm bir arkadaş ücretli link koydun diye terslemiş. Çok üzücü gerçekten. Bu konu hakkında konuşmayacağım. Çok konuştum biliyorum ama bazı konularda empati kurun lütfen !

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve M@cros
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Türk milletinin sonu hayıra gitmiyor. Birşeyi düzgün istemek var iken ne diye kaba bir şekilde ifade ediyorsunuz. Bir sıkıntı var ise kardeş böyle böyle linkte sorun var başka siteye yükler misin demek yerine neden böyle davranıyorsunuz çok merak ediyorum. Bu arada oyun için teşekkürler. Emeklerin için çok teşekkür ediyorum. Emeğine gösterilen saygı sanırım az -benim senin emeğine saygım sonsuz-çünkü diğer konunda gördüm bir arkadaş ücretli link koydun diye terslemiş. Çok üzücü gerçekten. Bu konu hakkında konuşmayacağım. Çok konuştum biliyorum ama bazı konularda empati kurun lütfen !
anlayışın için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve umitgul18
MaxWheel

MaxWheel

Üye
şunu bi düzgün linke koy ya bu site senin pazar yerin değil link de çalışmıo
adam bi ürün yapmış ve emek vermiş.ister parayla satar isterse ücretsiz ayrıca forum sitelerinde böyle duyurmassa kim mağazada görecekte alıcak .wgz tarzı subvay surfers ın çakması ile 700$ kazanan kişiler tanıyorum yapabiliyorsan sende oyun yap ve mağazaya koy para kazan.Subvay surfers ın nerdeyse aynısı yap zaten seni nokia nın cio su bile yaparlar

• Beğen
Tepkiler: umitgul18 ve M@cros

yusufgiderim

Üye
iyy ne saçma bişey bu bi düzgün oynayamadım sağa sola kaçıyor hep :d yinede saol vakit geçirmeye birebir :d

• Beğen

Üst Alt