Öneri Çekilen Videolarda Takılma Ve Atlama.

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Çekilen Videolarda Takılma Ve Atlama.
Arkadaşlar l820 sahibyim amberi dead flashla kurdum sonra kaçak yoldan pro cam ve video trimmer yükledim. Sonra bu sorunla karşılaştım videoları normal bir şelde sıkıntısız çekiyorum ama kaydederken gecikiyor ve aynı zamanda videolar da bozukluklar oluşuyor. Takılmalar yada atlamalar. Hani cd çizilince videolar da atlamalar bozukluklar olurdu ya eskiden. Aynı o şekil. Acaba donanımsal mıdır yoksa yazılımsal. Ali kemal abi ile yamıştk şu dead flash olayını. Ali kemal abiden yardım bekliyorum özellikle :)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
bekle şimdi noktayı koyar :D

skynet

Üye
Peki normal kamera uygulamasında da aynı mı ?

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Önce sorunu pro cam de farkettim sonra sildim kaldırdım lanet şeyi ama sorun devam ediyor bir ihtimalde sd kartta mı sorun var acaba diyorum.

braayn

braayn

Üye
aynı sorun bendede var normal kamera lensi ile kaydet sıkıntı yok Pro kamerada video kaydı yaparken bende de sıkıntı oluyor..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
symbian da iken bu olay genelde hafıza kartına kayıt yapınca olurdu.

skynet

Üye
O zaman telefon hafızasını seç birde öyle dene :)

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Pro cam de de normal kamera uygulamasında da aynı sorun var beyler.

skynet

Üye
Hocam kayıt yerini telefon hafızası olarak seçip o şekilde kontrol ettin mi ? Gene takılma var mı diye :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
sd karttan dolayı

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Denemelerim sonucu telefon hafızasında sıkıntı yok her ikisinde de 3 er dakikalık video çektim sd kartta sıkıntı yaratıyor acaba sd kartta mı sıkıntı var yoksa sd kart yuvasında mı? Bu seferde böyle bir sorun çıkıyor ortaya. Bunun içinde sanırım başka bir sd kart denemek gerekecek. Korktuğum şey sd kart yuvasında sorun olması. Peki sd kartımı biçimlendirmelimiyim sizce?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aynı sorun bende de var. sanki telefonun hafızası %99 dolmuş, video çekince takılıyor, oıs ı filan karışıyor. format attım ama düzelmedi. bence camera pro nun sorunu. normal kamerada denemedim ama camera pro dada yakınlaştırdığımda takılıyor

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Ben denedim kardeşim telefon hafızasına kaydetmesini seçip öyle video çekince sorun olmuyor sd kartta sıkıntı yapıyor nedense. Bide clas10 aldık bide amber güncellemesine kadar hiç bir sıkıntı olmamıştı canavar gibiydi ne olduysa ondan sonra oldu. Bittershimmer sweet gelsin onu da dead flash la kuracağım bakalım düzelme olacakmıAma seninki 920 miymiş ya. sd kart yok.

n000k

n000k

Üye
Ben denedim kardeşim telefon hafızasına kaydetmesini seçip öyle video çekince sorun olmuyor sd kartta sıkıntı yapıyor nedense. Bide clas10 aldık bide amber güncellemesine kadar hiç bir sıkıntı olmamıştı canavar gibiydi ne olduysa ondan sonra oldu. Bittershimmer sweet gelsin onu da dead flash la kuracağım bakalım düzelme olacakmıAma seninki 920 miymiş ya. sd kart yok.
hafıza kartları zamanla bozulabilir ayrıca viruste bulaşmış olabilir sd karta.. biçimlendirsen bir kere pc ye takıp sd kartını öyle denesen??telde sd kart takılı iken değilde, sd kartı pcinde varsa kart yuvası oraya takıp bi güzel biçimlendir derim.. umarım sd kart yuvasıyla alakalı problemin yoktur..

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Sd kartı biçimlendirdim ama telefondan biçimlendirdim kart okuyucum olmadığı için. Biçimlendirdikten sonra tekrar video çektim sonuç yine aynı. Şimdi başka bir sd kkart bulduğumda birde onunla deneyeceğim umarım sd karttandır sorun.

serinaga

serinaga

Üye
Sd kartı biçimlendirdim ama telefondan biçimlendirdim kart okuyucum olmadığı için. Biçimlendirdikten sonra tekrar video çektim sonuç yine aynı. Şimdi başka bir sd kkart bulduğumda birde onunla deneyeceğim umarım sd karttandır sorun.

32 Gbyte Class 10 almıştım ve bahsedildiği gibi amber öncesi de bu sorunla karşılaşmıştım. Çözüm ise, önce PC'de formatlayın daha sonra da telefonda formatlayın. Şimdiye kadar hiç takılma vs. olmadı artık ...

n000k

n000k

Üye
işte en iyi biçimlendirmeyi pcden yapınca oluyor diye biliyorum.. ufak bir hafıza kartı okuyu alabilsen çok iyi olcak bence.. evde bulunması şart!! gerçi yeni sıfır bir sd kart denersen ordanda anlayabilirsin sd karttan mı yoksa yuvadan mı diye..

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ali kemal abi ile yapmıştk şu dead flash olayını. Ali kemal abiden yardım bekliyorum özellikle :)

Hımmm :hmmm
Sanki sizin bilgisayara ben bağlanıp halletmiştim diye hatırlıyorum. :dry:

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
A evet pardon yöneticileri karıştırdım :D:D:D

skynet

Üye
Usb kablo ile pc'ye bağlayıp o şekilde kartı biçimlendirse olmaz mı ?