Dalga Geçmeyin 5kb Internet Hızı Ile Araştırmaya Usendim :ehe Ama Onemli Bir Konu !

Sponsorlu Bağlantılar

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Dalga Geçmeyin 5kb Internet Hızı Ile Araştırmaya Usendim :ehe Ama Onemli Bir Konu !
Teleservice Brightstar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Şimdi ben telefonumu versem tuşlu olarakmi alırım acep ?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:kop2: kendindemisin kardeş? :ehe

• Beğen
Tepkiler: .caner.
kartal835

kartal835

Üye

Brightstar garantili Apple markaları ürünlerinizde oluşacak her sorunu garanti süresince ücretsiz bir şekilde Brightstar teknik servis noktalarında tamir ettirebilirsiniz. Garanti kapsamındaki ürünlerinizin sorunlarını çözüma kavuştururken hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Fakat eğer tamir ettireceğiniz cihaz garanti kapsamı dışında ise tamirat bedelini ödemeniz gerekecektir.

Brightstar teknik servis noktaları aşağıdaki listede bulunmaktadır. Sizde listeden size en yakın bölgeyle iletişime geçebilir ve cihazlarınızda oluşan sorunlara çözüm oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Apple cihazlarınızın tamiri için;

Çağrı Merkezi: 0850 211 60 60

Fax: 0212 332 24 08

Destek Maili : [email protected]

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo kodu: 282944822

Apple dışındaki diğer cep telefonlarınız için noktaları aşağıdaki gibidir;

İstanbul – Maltepe Teleservice (Nokia, Backberry, Htc, SonyEricsson, Huawei, iphone, ipad, Motorola)
Adres:Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe TR-34848 İstanbul / Türkiye
Telefon:+90 (0) 216 458 97 97
Faks:+90 (0) 216 442 65 55
[TBODY] [/TBODY]

İstanbul – Ataşehir
Adres:Atilla İlhan Cad. No:20/A 34750 Ataşehir / İstanbul
Telefon:+90 216 458 97 97

boyle buldum
[TBODY] [/TBODY]

• Beğen
kartal835

kartal835

Üye
ADRESİYLE BERABER :)

• Beğen
kartal835

kartal835

Üye
BİR ŞEY paylaştım yarar oldumu

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi

Brightstar garantili Apple markaları ürünlerinizde oluşacak her sorunu garanti süresince ücretsiz bir şekilde Brightstar teknik servis noktalarında tamir ettirebilirsiniz. Garanti kapsamındaki ürünlerinizin sorunlarını çözüma kavuştururken hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Fakat eğer tamir ettireceğiniz cihaz garanti kapsamı dışında ise tamirat bedelini ödemeniz gerekecektir.

Brightstar teknik servis noktaları aşağıdaki listede bulunmaktadır. Sizde listeden size en yakın bölgeyle iletişime geçebilir ve cihazlarınızda oluşan sorunlara çözüm oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Apple cihazlarınızın tamiri için;

Çağrı Merkezi: 0850 211 60 60

Fax: 0212 332 24 08

Destek Maili : [email protected]

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo kodu: 282944822

Apple dışındaki diğer cep telefonlarınız için noktaları aşağıdaki gibidir;

İstanbul – Maltepe Teleservice (Nokia, Backberry, Htc, SonyEricsson, Huawei, iphone, ipad, Motorola)
Adres:Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe TR-34848 İstanbul / Türkiye
Telefon:+90 (0) 216 458 97 97
Faks:+90 (0) 216 442 65 55
[TBODY] [/TBODY]

İstanbul – Ataşehir
Adres:Atilla İlhan Cad. No:20/A 34750 Ataşehir / İstanbul
Telefon:+90 216 458 97 97

boyle buldum
[TBODY] [/TBODY]
Sagol :) benimki Zamzung ?

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Teleservice hakkında çok şikayet var.

-Emre

-Emre

Üye
teleservicee arkadaşım telefonun gönderdi. Sonuç başarılı sorun çözüldü yazıyor. Ama sadece jelatini söküp geri göndermişler.

Üst Alt