Öneri Snapdragon 800 Thd Ekranlarda Daha Iyi Performans Veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Snapdragon 800 Thd Ekranlarda Daha Iyi Performans Veriyor.
LG G2 ILE BIRLIKTE SNAPDRAGON 800 ISLEMCININ ADRENO 330 ILE BIRLIKTE MUKEMMELE YAKIN BIR PERFORMANS SAGLAMASINDA THD EKRANIN KULLANIMINA DIKKAT CEKEN LG FIRMASI AMOLEDLERDE KULLANILAN RENK YOGUNLUGUNUN OYUNLARDA VE DIGER GORSEL SEYLERDE COK IYI BIR GOZ ZEVKI YASATMASINA RAGMEN KULLANILAN ISLEMCILERIN YOGUN ISLEMLERDE VE YUKSEK GRAFIKLI OYUNLARDA TAM PERFORMANS VERMESINE RAGMEN BUNU GPU YA YANSITAMADIGINI VE OYUN ZEVKINI AZ DA OLSA DUSURDUGUNU BELIRTTI. COGUMUZDA BILIYORUZKI COGU KISI CIHAZIN ISLEMCI HIZI VE GPU SUNA BAKARKEN OYUN ZEVKINI DUSUNUYOR. USTELIK DIGER EKRANLARIN GERCEK RENKLERDEN UZAKLASIP ABARTILI BIR RENK YOGUNLUGU VEYA EKSIKLIGI YANSITTIGI HALDE NEDEN KULLANILDIKLARINI ANLAMADIKLARINI BELIRTTI. FAKAT YINEDE LG NIN YAPTIGI ACIKLAMADA EKSIKLIK OLDUGUNU SOYLEYEBILIRIZ. AYRICA S8 ISLEMCIYLE ADRENO 330 KULLANILMASI POEN GL DESTEGI BAKIMINDA GAYET UYUMLU OLUYOR DIYEBILIRIZ. BAKALIM SAMSUNG GALAXY S5 TE HANGI ATAKTA BULUNACAK VE HTC DEN NE ZAMAN KARSI BIR ATAK GELECEK.. SNAPDRAGON 800 UN USTUNE NE KADAR CIKILABILIR VE DAHA IYI EKRANLAR NE SEKILDE BIZLERE SUNULUR ILERLEYEN ZAMANLARDA GORECEGIZ..

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Invoke

Invoke

Üye
Keşke küçük harflerle yazılsaydı :/ Bir de open gl olacaktı, yanlış yazılmış :D
Teşekkürler bu arada. :)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
lg ekran paneli üzerinde üstüne tanımam yani
adamlar zaten telefonlarından ekranı konuşturuyor lar

PriZm

PriZm

Üye
Yazıdan hiçbirşey anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Arkadas yanlis anlamasin diye yorum yazmamistim ama yanliz degilsin;)

Karmasik yazmisim farkindayim. S8 islemcinin gorundugunden daha iyi bir performans sagladigini fakat farkli ekranlar yuzunden farkedilmedigini acikladim firmalarin yorumlarina gore :)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Karmasik yazmisim farkindayim. S8 islemcinin gorundugunden daha iyi bir performans sagladigini fakat farkli ekranlar yuzunden farkedilmedigini acikladim firmalarin yorumlarina gore :)
lg ekranı sağlam yapıyor onda bi sorun yok ama hd super amoledler lg gibi değil ips ler gibi değil