Tavsiye Galaxy W Mi Iphone 3g S Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Galaxy W Mi Iphone 3g S Mi ?
arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım sizden bazı cevaplar bekliyorum
1- hangisinin şarjı daha iyi gidiyor
2- ios 7 gelmedi 3gs ye yani artık pek uygulama yüklenmez galaxy w nin durumuda böylemi yani daha uzun süre destek alırmı ?
3-ikisinin sıfırlarının fiyatları ne durumda

szqn55

szqn55

Üye
iphone iyi kardeşim android kullanıyorum yıllardır ama memnun değilim iphone alacagım

mehmettech

mehmettech

Üye
3gs...3gs...Bence sıfırlarina hiç girme 3gs'nin sıfırı 800tl yaklaşık 4,5 yıllık bir cihaza o para verilmez ama bu miktarda paran varsa 2.el ve sıfır daha iyi cihazlar bulursun.....

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yorumlarınız için çok teşekkürler dostlar. lakin sadece yukarda sorduğum soruları cevaplamanız kafi

Invoke

Invoke

Üye
1.Aynı gider hemen hemen.
2.Wondera da destek yok, uzun süredir. Bu saatten sonra da olmaz, ancak custom romlarla filan...
3.Bilmiyorum.

-Emre

-Emre

Üye
hiç biri. ama ikisi arasında kesinlikle wonder. samsung vermezse ben her türlü desteği veririm :D ama artık alınmaz. bence mumkunse gmd.. :)

Peocawe

Peocawe

Üye
Hocam bende eski 3GS kullanıcısıyım. Cidden çok güzel bir cihaz fakat dediğiniz gibi iOS7 artık 3GS'in öldüğünün kanıtıdır. en geç 1 yıla kadar ios7 destekli çıkacaktır uygulamalar hep. Wonder'da öyle değil, custom rom kurarsınız android 4.3 dilediğiniz gibi kullanırsınız. Ama Wonder tavsiye etmem, eş değer başka cihazlara bakın bence.

Bu arada şarj konusunda wonder daha iyidir, 3GS'lerin genelinde şarj 1 günü çıkarmıyor bile.

mehmettech

mehmettech

Üye
1.sarjlar nerdeyse aynı
2.W'ye destek gelmez
3.iphone 3gs 699tl
wonder' ise 599tl

karar senin ? :):):)

Kerim.

Kerim.

Üye
Valla ben ios merakim oldugu icin 3gs alirdim.onceden wonder kullaniyordum. Onla androidin zevki cikmiyor:)

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
Invoke

Invoke

Üye
Ben fazla ayrıntıya girmedim sadece sorulara cevap istenmiş diye ;ama wonderla aynı donanıma sahip Ray kullanıyorum, ki wonderdan daha iyi olduğunu düşünüyorum, bir kaç ay 3gs de kullandım. İkisinden de pek bir halt olmaz bana kalırsa. Yine de ille ikisi arasındaysak 3gs'yi tercih ederim.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
-Emre

-Emre

Üye
ray wonderla aynı donanıma sahip değil. sahip olsa bile aynı rom onda yok :P inanmayan ve wonderı olan düzenlediğim romu kursun. burda amacım bilmişlik taslamak değil; yanlış bir karşılaştırma rayin wonderdan iyi olduğu.

Invoke

Invoke

Üye
ray wonderla aynı donanıma sahip değil. sahip olsa bile aynı rom onda yok :P inanmayan ve wonderı olan düzenlediğim romu kursun. burda amacım bilmişlik taslamak değil; yanlış bir karşılaştırma rayin wonderdan iyi olduğu.

Konuyu saptırmayalım bence ;ama daha fazla seçenek ve daha iyi modlar olduğundan emin olabilirsin. Ayrıca aynı donanım Adreno 205, msm8255(snapdragon s2/scorpion)

Kerim.

Kerim.

Üye
ben gayet çıkarıyorum.herşey ağır oyun demek değil.
Agir oyun demedim.androidin tadi deyince direk agir oyun olmuyor zaten.genel olarak performansi beni tatmin etmiyordu.uygulamalardaki performansi arayuz akiciligi vs vs.wonderi kullandim ve yapabilecegim herseyi yaptim stock rom duzenleme romlar kerneller falan ama ortada hersey.cm9da cok guzeldi ama 1 hafta sonra stabillik dusuyordu

• Beğen
Tepkiler: Samet.25 ve Invoke
-Emre

-Emre

Üye
donanım sadece GPU, cpudan ibaret değildir. Bende diyorum emin ol wonder modları çok çok daha fazladır.

NervousFCK

NervousFCK

Üye
Bence samsung alma neden diye sorarsan arkadaşımda W vardı elinden kaydırınca ekranı tuzla buz oldu. Bu arada 3gs alacağına Iphone 4'ün fiyatları 1000TL yani üzerine azıcık daha para koyup 4 alabilirsin. :)

fk555897

fk555897

Üye
Şarj durumları ile ilgili herhangi bir bilgi yok.
iPhone 3GS iOS 7 almadı ama 6'yı aldı. Galaxy W, bildiğim kadarıyla Android 2.3.6'da kaldı.
3GS 750-800 TL civarında, Galaxy W, 600-650 TL civarında.
İkisi arasında en mantıklısı 3GS.

-Emre

-Emre

Üye
Şarj durumları ile ilgili herhangi bir bilgi yok.
iPhone 3GS iOS 7 almadı ama 6'yı aldı. Galaxy W, bildiğim kadarıyla Android 2.3.6'da kaldı.
3GS 750-800 TL civarında, Galaxy W, 600-650 TL civarında.
İkisi arasında en mantıklısı 3GS.

ikisi arasında en mantıklısı tabi ki galaxy wonder.

3gs işlemci hızı düşük, ram düşük, ekran kalitesi wonderın yarısı bile değil, bellek az, hafıza kartı takılamıyor, çok ağır, ios 7 almadı ve çok eski. ancak wonder hem o kadar eski değil ve 3gs'i 3e katlar, orjinalden ''çok daha iyi android 4.3'' aldı ve -tarafımızdan destekleniyor-. gelecek çoğu android sürümünü de alacak.

Invoke

Invoke

Üye
Hacı... Wonderını çok seviyorsun anladığım kadarıyla ama yapma, 3gsyi 3e falan katlayamaz.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt