Tavsiye Galaxy W Mi Iphone 3g S Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
katlaaar merak etme :oke:

Invoke

Invoke

Üye
:ah

• Beğen
Tepkiler: -Emre
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
wonder en son hangi sürümü aldı ?

Invoke

Invoke

Üye
4.0 almadı mı?4.3 stabil mi hacı, Allah aşkına...

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve .caner.
Kerim.

Kerim.

Üye
ikisi arasında en mantıklısı tabi ki galaxy wonder.

3gs işlemci hızı düşük, ram düşük, ekran kalitesi wonderın yarısı bile değil, bellek az, hafıza kartı takılamıyor, çok ağır, ios 7 almadı ve çok eski. ancak wonder hem o kadar eski değil ve 3gs'i 3e katlar, orjinalden ''çok daha iyi android 4.3'' aldı ve -tarafımızdan destekleniyor-. gelecek çoğu android sürümünü de alacak.
Sistemler farklı ve 3e katlaması imkansız. Hatta 3gs biraz daha üstün

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve Invoke
-Emre

-Emre

Üye
Kişisel tercihler deyip orta yolu bulalım :oke:

frk uzn

frk uzn

Üye
Valla arkadaş ben Apple fanboyum sana 3GS al demem bütçen varsa 4 ü zorla ha yoksa 3GS al Apple geçenlerde güzel bişey yaptı mesela Facebook uygulaması iOS 7 istiyor iPhone 3gsde en son 6.1.3 istiyo sen indir dediğinde orda uyarı geliyo uygulamanın eski versiyonu indirilsinmi yani destekleyen versiyonu bu olayla 2 sene daha gider bu telefon

Neagf

Üye
Bu ikisi de alinacak telefon degil fakat;
Telefondan beklentileriniz neler? Oyun performansi olarak custom rom ile w'nin oyun performansi daha yuksektir-stok romdan emin degilim-. Wonderin ekrani daha kalitelidir. Ama iş arayuz akiciligina geldi mi 3gs.
Ayrica guncellemeyi takmayin kafaniza. Galaxy w'nin iyi desteği var.

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
Bu ikisi de alinacak telefon degil fakat;
Telefondan beklentileriniz neler? Oyun performansi olarak custom rom ile w'nin oyun performansi daha yuksektir-stok romdan emin degilim-. Wonderin ekrani daha kalitelidir. Ama iş arayuz akiciligina geldi mi 3gs.
Ayrica guncellemeyi takmayin kafaniza. Galaxy w'nin iyi desteği var.

konuyu dağıtıyorum ama neagf, bir tane daha apk vereceğim compile edebilir misin şimdi :ağlarım:

Neagf

Üye
Valla arkadaş ben Apple fanboyum sana 3GS al demem bütçen varsa 4 ü zorla ha yoksa 3GS al Apple geçenlerde güzel bişey yaptı mesela Facebook uygulaması iOS 7 istiyor iPhone 3gsde en son 6.1.3 istiyo sen indir dediğinde orda uyarı geliyo uygulamanın eski versiyonu indirilsinmi yani destekleyen versiyonu bu olayla 2 sene daha gider bu telefon
Sen olayi yanliş anlamişsin sanirim ya da bize yanlis anlattin. Bu demek oluyor ki o uygulama 3gs icin guncelleme alamayacak. Hep o surumde kalacak. Biz bunu apk yukleyerek de yapiyoruz :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Wonder kullanan arkadaşlar, istediği kadar desteği olsun, lütfen biraz objektif olun. 512mblık android dandik, önermeyin boşuna. Bende de var, o kadar eminim ki sizinkinden çok desteği olduğuna hatta daha iyi performansı olduğuna ama bu kadar ses çıkarmıyorum, belli bu telefonların sınırı. Tamam 3gsde iyi bir model değil, onu da kullandım bir süre, ama en azından normal bir telefon, zorlanmıyor... Yani farkı nasıl anlatayım bilemiyorum ama 512mblık androidler olmuyor agalar... Öyle işte :D

-Emre

-Emre

Üye
Wonder kullanan arkadaşlar, istediği kadar desteği olsun, lütfen biraz objektif olun. 512mblık android dandik, önermeyin boşuna. Bende de var, o kadar eminim ki sizinkinden çok desteği olduğuna hatta daha iyi performansı olduğuna ama bu kadar ses çıkarmıyorum, belli bu telefonların sınırı. Tamam 3gsde iyi bir model değil, onu da kullandım bir süre, ama en azından normal bir telefon, zorlanmıyor... Yani farkı nasıl anlatayım bilemiyorum ama 512mblık androidler olmuyor agalar... Öyle işte :D

biz de diyoruz wonder ayrı, hani yeni androidleri belki pek tutmaz da 3gs konu olunca duman eder :D cihazı çok inceledim ,eğer iksinden biri alınacaksa wonder ekranıyla bile çok daha üstün 3gsden.. ikisi arasında karşılaştırma yapıyoruz şuan :D

Invoke

Invoke

Üye
biz de diyoruz wonder ayrı, hani yeni androidleri belki pek tutmaz da 3gs konu olunca duman eder :D cihazı çok inceledim ,eğer iksinden biri alınacaksa wonder ekranıyla bile çok daha üstün 3gsden.. ikisi arasında karşılaştırma yapıyoruz şuan :D

Ben de o karşılaştırmayı yapıyorum 3gs daha mantıklı diyorum =P :D

-Emre

-Emre

Üye
ben de wonder daha mantıklı diyorum :D daha önce de bu örneği verdim müzik(poweramp veya walkman+ses geliştirmeleri) + most wanted sıfır kasma diyorum 3gs mi kalmış ortada :D

Invoke

Invoke

Üye
most wanted bende de kasmıyordu, 3gsde kasıyor mu ki? :hmmm

Üst Alt