Tavsiye Hp Pavilion Dv5000

Sponsorlu Bağlantılar

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Hp Pavilion Dv5000
Elimde bu laptopdan var 1.79 ghz 512 mb ram ve 128 mb ekran karti ben bu pcye kac gb ekran karti ve ram takabilirim link atarmisiniz

Uhops

Uhops

Üye
Anakartı googleye yaz, desteklediği max. Ram gözükür.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ki anakarti nerden öğrenirim

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Yardim.esebilecek varmi

Uhops

Uhops

Üye
CPU-Z programı göstiyordu sanırsam.

darkmaster

darkmaster

Üye
ekran kartına malesef birşey yapılamaz ama ramleri yükseltebilirsin, eski ramlerini çıkart bi bak neymiş onlar büyük ihtimalle 2x256mb 533mhz ddr2 ramdir, sende 2 adet ddr2 1gb 533mhz ram alır takarsın.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı değişme ihtimali hiç yokmu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

burda değişim yapıyorlar hp pavilion dv5000 e yapamazmıyım

Uhops

Uhops

Üye
ekran kartı değişme ihtimali hiç yokmu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

burda değişim yapıyorlar hp pavilion dv5000 e yapamazmıyım
burdakı ekran kartı mxm. Videoyu tümden izlediysen genç olan söyluyor.

darkmaster

darkmaster

Üye
ihtimal her zaman vardır ekran kartı onboard değil ise tabiki. yalnız! senin pilinin ve şarj cihazının hatta board üstündeki elektronik ekipmanların ve en önemlisi psu nun verebileceği güç ile uyumlu olmasıda gerekli ekran kartının, seçimi ve değişimi zordur ve hepsinden öte Türkiye'de bulunabilirmi ki bir de bilgisayar eski bir bilgisayar o eski bilgisayara parça bulunabilir mi?

Uhops

Uhops

Üye
ihtimal her zaman vardır ekran kartı onboard değil ise tabiki. yalnız! senin pilinin ve şarj cihazının hatta board üstündeki elektronik ekipmanların ve en önemlisi psu nun verebileceği güç ile uyumlu olmasıda gerekli ekran kartının, seçimi ve değişimi zordur ve hepsinden öte Türkiye'de bulunabilirmi ki bir de bilgisayar eski bir bilgisayar o eski bilgisayara parça bulunabilir mi?
Mxm olsa bile türkiyede bulunmuyor. Genelde amazon ebay'dan falan alıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: darkmaster

Üst Alt