Haber Apple Iphone 5s Ve Samsung Galaxy Note 3 Düşme Testinde Karşı Karşıya

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple Iphone 5s Ve Samsung Galaxy Note 3 Düşme Testinde Karşı Karşıya
Akıllı telefon pazarının iki büyük ismi Apple ve Samsung, birbirlerinin en büyük rakibi konumundalar. Her iki akıllı telefon üreticisi de geçtiğimiz ay yeni amiral gemisi modelleri resmi olarak duyurdular. Firmaların yeni amiral gemileri Apple iPhone 5S ve Samsung Galaxy Note 3 olarak adlandırılmıştı.

4 Eylül tarihinde Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 3 duyurulmuştu. Yeni akıllı telefon 5.7″ büyüklüğünde dokunmatik ekran, 3GB bellek,16GB/32GB/63GB dahili veri kapasitesi, 13MP arka kamera, 2MP ön kamera, Qualcomm Snapdragon 800/Exynos 5 Octa yonga seti gibi özelliklere sahipti.

Diğer taraftan iPhone 5S ise 4″ büyüklüğünde 1136×640 pikselçözünürlüğünde dokunmatik ekran, 1.3Ghz çift çekirdekli 64-bit işlemci içeren Apple A7 yonga seti, 1GB RAM, 16GB/32GB/64GB dahili veri kapasitesi, 8MP arka kamera, 1.2MP ön kamera ile geldi.

Her iki akıllı telefon için de bir çok test videosu karşımıza gelmişti. Şimdi de bir düşme testi ile karşı karşıya geliyorlar. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Apple iPhone 5S ve Samsung Galaxy Note 3 düşme testinde karşı karşıya

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Invoke

deadhmachine

deadhmachine

Üye
:tsk:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Teşekkürler.
Adamlar zengin :D sorun olmuyor heralde cihazlar.

boran9999

boran9999

Üye
iPhone çok dengesiz düştü benzer bir düşüş Note 2 ye kısmet olmadı ;)

PriZm

PriZm

Üye
iPhone çok dengesiz düştü benzer bir düşüş Note 2 ye kısmet olmadı ;)
Ne alaka?

Bu düşme testleri random olarak yapılıyor yani düşme açışının birebir aynı olmasının imkanı yok.Ayrıca gerçekte de bir telefona şöyle düş böyle düş diyemezsin değilmi?

• Beğen
Tepkiler: Invoke, MrExpert ve .caner.
boran9999

boran9999

Üye
Ne alaka?

Bu düşme testleri random olarak yapılıyor yani düşme açışının birebir aynı olmasının imkanı yok.Ayrıca gerçekte de bir telefona şöyle düş böyle düş diyemezsin değilmi?
Ne alaka?

Ben ne demek istemişim iyi okur anlamaya çalışırsanız aynı şeyleri farklı bir dilde demeye çalıştığımı anlarsınız.

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Şahsen hiçbirşey anlamadım dilinden.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve MrExpert
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Biz telefon bulamıyoruz adamlar o biçim telefonları yerden yere vuruyorlar bunları gördükçe valla üzülüyorm

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Yorum yazdım çünkü amacınız anlamsız şekilde kötülemeye yönelikti.Bu arada bu drop testi yapan elemanların sponsorları var.Samsung-LG-Apple vs bedavaya veriyor telefonları.

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Yorum yazdım çünkü amacınız anlamsız şekilde kötülemeye yönelikti.Bu arada bu drop testi yapan elemanların sponsorları var.Samsung-LG-Apple vs bedavaya veriyor telefonları.
Drop test elemanı adaylığımı duyuruyorum.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Sponsor olsun olmasın valla türkiyede bi ton para,döküyon bu telefonlara böyle yerden yere vurulduğunu görünce ister istemez tuaf oluyor adam
Drop test elemanı adaylığımı duyuruyorum.
İyiydi bu :ehe:

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye
Yorum yazdım çünkü amacınız anlamsız şekilde kötülemeye yönelikti.

Hangi cihazı kötülemek istiyorum anlayamadım. Her 2 cihaz içinde kesinlikle öyle birşey yok 2 side oldukca başarılı teknoloji harikası cihazlar. Hatta dünyanın en başarılı cihazları.

Konuyu kirletmeme açısından bu konuya son mesajımdır.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Bidaha kimse dandik plastik filan diyemez herhalde samsunga şu video dan sonra.

Bu arada :tşk:

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
  • Beğen

Üst Alt