İstek S3 Mini Rootlu Teli Olanlar Bi Yardım Edebilirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
S3 Mini Rootlu Teli Olanlar Bi Yardım Edebilirmi ?
Arkadaslar yanlıslıkla orjinal galeri uygulamasını sildim bana telefonundan kopyalayıp buraya koyabilecek biri varmı çok acil lazım titanium backupla yedek alıp dosyayı buraya upload edebilirsiniz veya system app klasörüne girip galeri uygulamasını kopyala yapıstır yaparak da alabilirsiniz bi yardım edin ufak bi sorun için tekrar rom yüklemek istemiyorum

Samet.25

Konu Sahibi
Beyler bi yardim edin zor bisey degil

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
"Ayarlar" dan "Uygulama Yöneticisi" ne girin. "Uygulama Yöneticisi" nde "Hepsi" ni seçin ardından "Galeri" ye girin. Devre dışı olmusşa aktifleştirin.
Galeriyi silme işi nasıl gerçekleştirdin yahu? şaşırdım.

İşe yaramazsa Kamera ve Galeri : Bu uygulama işine yarayabilir.
Alıntıdır:
Samsung Galaxy S4 ve HTC ONE modellerinin de Google’ın Nexus serisinde olduğu gibi orjinal Android kullanan versiyonları piyasaya çıktı. Bu cihazlar piyasaya çıkarken Google her halde bir güzellik yapmış olacak ki Kamera ve Galeri uygulamalarının en yeni sürümlerini Nexus’ lardan önce bu cihazlardaki yazılım ile kullanıcılara sundu.

Yeni Kamera ve Galeri uygulamasını kullanmak isterseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

-İndireceğiniz bu uygulamalar orjinal Google imzalı sürümlerdir. Eğer cihazınızda eski bir sürüm varsa ve kurulmazsa mevcut sürümünüzü yedekleyip kaldırın ve sonra bu versiyonu yükleyin.

- Android 4.2.2, 4.1.2 ve 4.1.1 sürümlerinde çalışmaktadır. Galaxy Note 2′de Android 4.1.2 Touchwiz üzerinde sorunsuz çalışıyor.

Yüklemek için indirdiğiniz dosyayı telefona kopyalayın ve recovery’den flashlayın.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

Konu Sahibi
Yardim icin tesekkurler oncelikle galeriyi titanium backupla toplu uygulama silerken yanlislikla sildim :D linkdeki uygulamayida yukledim baska alternetiflerde var ama benim sorunum bu uygulamalarda telefona ana ekrana resim koyarken kilit ekranina koyamiyorum sadece orjinal galeride var kilit ekranina vallpaper koyma Sıkıntim bu

memo23142314

memo23142314

Üye
Beyler bi yardim edin zor bisey degil
Arkadaslar yanlıslıkla orjinal galeri uygulamasını sildim bana telefonundan kopyalayıp buraya koyabilecek biri varmı çok acil lazım titanium backupla yedek alıp dosyayı buraya upload edebilirsiniz veya system app klasörüne girip galeri uygulamasını kopyala yapıstır yaparak da alabilirsiniz bi yardım edin ufak bi sorun için tekrar rom yüklemek istemiyorum

Üst Alt