Haber Lumia 725 Özellikleri Sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 725 Özellikleri Sızdı

lumia 725 özellikleri:
5 inch ekran, Gorilla Glass 2 ve 540 x 960 pixel.
ram 1 gb, hafıza 8 gb, 64 gb ye kadar artırılabilir.

kamera PureVision teknolojisiyle 6.8 mp, led flash, ön kamera 1.2 mp
işlemci 1.5 GHz Dual Core
batarya 2000 mAh ile 13 saat konuşma, 50 saat müzik ve 6.5 saat video oynatma süresi.

en erken 2014 yılında piyasaya çıkması bekleniyor. ama hala doğrulanmadı.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nesi doğrulansın 5" ekranlı telefona 2000mAh batarya koymuşlar:kop2:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, Dede, BelaMonte ve 1 kişi daha
Heimdalll

Heimdalll

Üye
abi bu ne ya samsunga döndüler, buda 625 gibi 50 Tl farkla çıkar 720den.bide 5 inç ekrana o batarya ne ya 1 saatte oyunla biter o batarya.

• Beğen
Tepkiler: Rookie66
halilcan5594

halilcan5594

Üye
1000 TL altı olursa ciddi ciddi düşünürüm.

Rookie66

Rookie66

Üye
abi bu ne ya samsunga döndüler, buda 625 gibi 50 Tl farkla çıkar 720den.bide 5 inç ekrana o batarya ne ya 1 saatte oyunla biter o batarya.

Samsung'a dönmediler ki telefon yelpazesini genişletiyor sadece bütçelere göre normal birşey şuan için bence. Samsung gibi olsa şu anda 1020 nin çeşit çeşit işlemcilileri olurdu hatta her hafta garanti 1 tel. çıkartırdı :d:

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
braayn

braayn

Üye
samsung gibi sabıtmasa iyi olur aynı modelin bir üst versiyonu donanımı hafif değiştir sat olmaz bence iyi değil umarım haber asparagastır..

Full HD modellerdende üst segment,orta ve ald segment çıkarsın yeter..

Bay H

Bay H

Üye
bu cihazın özelliklerinin doğru olmasını beklemek biraz zor olur. 720 nin yeni revizyonunun tahmini hd bir ekranla çıkması gerekir ki orta segmentte rakipleriyle yarışabilsin.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
samsung gibi sabıtmasa iyi olur aynı modelin bir üst versiyonu donanımı hafif değiştir sat olmaz bence iyi değil umarım haber asparagastır..

fu ll HD modellerdende üst segment,orta ve ald segment çıkarsın yeter..
çıksa bile bence bu özelliklerde çıkmaz. yani yalan olabilir. ama kaynaklar böyle gösteriyor.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Nokia 720nin aynisini ciksrirsa biraksin bu isi

Dejavuex

Dejavuex

Üye
920 4.5 // 725 5.0 inc ekran çok saçma geliyo bana

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Full hd ekranlı 5 inç ne zaman gelecek acaba

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Üstad ben mi yanlış hatırlıyorum ama 1320 global model olmayacak değil mi? Sadece ABD'ye özel değil miydi o?
Lumia929=Lumia1320

Lumia929 verizon Lumia1320 global olacak.

MaxipmaN

Üye
o ekranda o çözünürlük felaket gözükür

ÖEY

ÖEY

Üye
Lumia929=Lumia1320

Lumia929 verizon Lumia1320 global olacak.
Hadi ya o zaman benim de kafa karıştı şimdi Turgay gibi :D:D Şimdi 1320 global olacak ve özellikleri 5" ekran, 4 çekirdekli yeni nesil snapdragon işlemci, 2gb ram ve 20mp kamera olacaksa şayet ben ciddi olarak almayı düşünebilirim :D Sevindirik oldum şimdi, wp'ye bu cihazla geri dönüş yapabilirim :D

Üst Alt