Haber Lumia 725 Özellikleri Sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hadi ya o zaman benim de kafa karıştı şimdi Turgay gibi :D:D Şimdi 1320 global olacak ve özellikleri 5" ekran, 4 çekirdekli yeni nesil snapdragon işlemci, 2gb ram ve 20mp kamera olacaksa şayet ben ciddi olarak almayı düşünebilirim :D Sevindirik oldum şimdi, wp'ye bu cihazla geri dönüş yapabilirim :D
Turgay abi:blink:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
4 çekirdeğe gerek var mı? :)

Son düzenleme:
ÖEY

ÖEY

Üye
4 çekirdeğe gerek var mı? :)
Gökçen benim açımdan mesela ileride sistemde yapılabilecek ciddi değişiklikleri ve güncellemeleri almada sorun yaşamama açısından önemli bu çekirdek olayı. Bir de yeniden sıfır bir cihazla wp sistemine geri dönüş yapacağım için almışken artık en azından 2-3 sene cihaz değiştirmek istemiyorum. Yani almışken her bir şeyi tam olsun istiyorum :D:D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Anladım işi garantiye alayım diyorsun :)

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
Invoke

Invoke

Üye
Bu aralar wp çok ilgimi çekiyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve OttomaN TigeR
ÖEY

ÖEY

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aynen :D Şaka bir yana wp'yi belli bir süre kullanan bilinçli bir tüketici kolay kolay vazgeçemez :D Misal ben :D Hala wp telefon alayım diye uğraşıyorum işte :D
İnşallah muradına nail olursun Özgür :)

PureFood

PureFood

Üye
wp8 harbiden elimizde büyüyor:) tabi daha onceyi.bilmem sadece isim ve şekil olarak bilirim wp7'yi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
güzel olacağa benziyor:tşk:

axpe

axpe

Üye
Lumia 525 [Kod adı Glee]/ Lumia 526(Çin Model Numarası) :

Lumia 825:

Lumia 929 (Verizon Model Numarası):

Arkadaşlar sızan bilgiler yeni telefonlar geçen gün sızan kod adları Goldfinger, Moneypenny, Normandy, Phantom ve Spinel.
Son olarak Lumia 2020 adındaki tablet Lumia 1820 model telefonuda sayarsak Lumia 725 ile birlikte 6tane telefon sızan kod adlarıda 6tane bu telefonların çıkma olasılığı yüksek.

Lumia 1820 ve Lumia 2020 MWC2014′te tanıtılabilir

mtoyanik

mtoyanik

Üye
Özellikler şahane ama bu telefona 2000 mA batarya koyarlarsa yazık olur. Kısmet belki de bir sonra ki lumia telefonum bu olur. :good:

Üst Alt