Tavsiye Iphone 4 Mü Gm Discovery Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Mü Gm Discovery Mi?
arkadaslar elimde iphone 4 var ios 7.0.2 de giriş seviyesi androidler gibi kasmaya basladı telefoncu bana verirsen sana sıfır gm discovery veririm dedi sizce degistirmeye degermi gm discovery özelliklerine göre ucuz ama tereddütlerim var s3ün 1.150 oldugu yerde discovery 600tl
yaptıklarım:müzik dinlemek,oyun oynamak(asphalt8.nfs mostwanted.gta vicecity.sosyal aglar nadiren fotograf.video

caglar b

caglar b

Üye
İos tan androide geçme hatasını yapma, 7.0.3 de düzeltirler telefonunu :)

istisna97

istisna97

Üye
Bnce degistir

BelaMonte

BelaMonte

Üye
telefoncu dediyse kazıklamaya çalışıyordur :D başka bir yerden değiştirmeye çalış. yada başka bir androit telefon ile.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
frk uzn

frk uzn

Üye
arkadaslar elimde iphone 4 var ios 7.0.2 de giriş seviyesi androidler gibi kasmaya basladı telefoncu bana verirsen sana sıfır gm discovery veririm dedi sizce degistirmeye degermi gm discovery özelliklerine göre ucuz ama tereddütlerim var s3ün 1.150 oldugu yerde discovery 600tl
yaptıklarım:müzik dinlemek,oyun oynamak(asphalt8.nfs mostwanted.gta vicecity.sosyal aglar nadiren fotograf.video
Telefonunun durumuna bağlı garantisi varmı kaç senelik çiziği varmı ayrı yeten düzelticekler 7.03 7.1.2 felan ben şahsen geçmedim 6.1.3 teyim 8 gb iphone 4
Ayrıca gmd ye geçersen arıyacağın özellikler olacaktır sağlamlık hissi stabilite hız kullanım kolaylığı

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
bizim akraba bilgisayarcı var, 2 gm ram takacaktı, iki tane tak dedik, iki tane 1 gb ram takmış. ben akrabadan saymıyorum artık. :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunun durumuna bağlı garantisi varmı kaç senelik çiziği varmı ayrı yeten düzelticekler 7.03 7.1.2 felan ben şahsen geçmedim 6.1.3 teyim 8 gb iphone 4
Ayrıca gmd ye geçersen arıyacağın özellikler olacaktır sağlamlık hissi stabilite hız kullanım kolaylığı
garanti bitti 1.5senelik 16gb arka kapakta bir adet derin cizik var uzaktan belli olmuyor metal orta kasada 1 adet sürtme var

caglar b

caglar b

Üye
Gmd kullanıcısı olarak söyledim, telefonunu satma pişman olursun

.caner.

.caner.

Üye
Iphone 4 8gb 750 tl den alıcı buluyor. 16 gb 850 ye satılabilir. Satip 16 gb gmd alırsan 150 tl cebe kalır. :eller:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
ip4 kesinlikle alma. Alıcaksan 4S al. Discovery 4'ten daha iyi her konuda..

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
4s olsa neyse git takas et ama kutu 0 olsun ona dikkat

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
iphone 4 bende su an sıfır gm önerdiler
Haklılar çünkü. Kamera, oyun performansı, Stabil çalışma vs. herşey üstün. Sadece Stabillik birbirine eşit olabilir ama iOS7 yüklediğinde oda gidiyor..

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
ben 2013 temmuzda 700 tl ye aldım onda bir bit yenigi var :D
ne gibi pismanlıklar 650-700 tl arası sıfır bir telefon da olabilir
Klasik ios tan androide geçen arkadaşların yaşadıgı pişmanlıklar bide ikinci el kısmı var. Sen iphone 4 ü mü daha iyi paraya satarsın gmd yi mi? Bu söylediklerim haricinde gmd cidden iyi

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Vermelisin bence. Gmd hertürlü daha iyi sadece android in stabilsizligi var o kadar
GMD ' de bu stabilsizlik kesinlikle hissedilmiyor. İp4Sde ki stabiliteyle birebir nerdeyse. İphone 4 ü birde güncellemek istersen yandın. iOS7 yüklediğin an 300 liralik android bile daha stabil çalışmaya başlıyor İp4 ' den..

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve .caner.

Üst Alt