Galaxy S2 Hat Sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 Hat Sorunu ?
Arkadaslar s2 de uzun zamandir vodafone kullaniyordum bugun avea hattimi taktim pin kodunu soruyor ancak sebeke gelmiyor bazen geliyor sebeke ama ondada biri arayinca yine ulasilamiyor diyor boyle bi sorun var ne yapabilirim acil yardim edin

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Başka bir avea hat deneme şansınız varmı ? Vodafone ile yapmıyorsa sim sorunu yaşadığımı hatırlıyorum ben Avea ile S2 cihazımda.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Başka bir avea hat deneme şansınız varmı ? Vodafone ile yapmıyorsa sim sorunu yaşadığımı hatırlıyorum ben Avea ile S2 cihazımda.

Başka Avea hattım yok Turkcell var onda da aynı şekilde onuda görmüyor sadece Vodafone. Mesela bazen açıyorum Avea ile hiç şebeke gelmiyor Yalnızca Acil Aramalar diyor bazende şebeke geliyor gibi görünüyor telefonda Avea yazıyor ve çekiyor ama ne arama yapıyor nede başkası beni arayabiliyor kapalı olarak gözüküyor.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cihaz vodafone çıkışlımı ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Sim kartınızı başka bir cihaza takıp pin kodunu pasif hale getirin ve tekrar deneyin, bu sorun yurt dışı cihazlarda güncelleme sonrası oluşan hata için yapılan çözümlemedir.
Eğer sizin cihaz da aynı durumdaysa bunu denemelisiniz. Düzelmezse sait abinin farklı deneyimleri varsa yardımcı olacaktır :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Sim kartınızı başka bir cihaza takıp pin kodunu pasif hale getirin ve tekrar deneyin, bu sorun yurt dışı cihazlarda güncelleme sonrası oluşan hata için yapılan çözümlemedir.
Eğer sizin cihaz da aynı durumdaysa bunu denemelisiniz. Düzelmezse sait abinin farklı deneyimleri varsa yardımcı olacaktır :)

Onu denedim pin kodu yok su an ama degisen olmadi. bu arada telefon vodafone cikisli degil normal bi bayiden alindi
Cihaz vodafone çıkışlımı ?

Hayir vodafone cikisli degil normal bayiden alindi nasil halledebiliriz bu sorunu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
iki farkli yolla cozdugum telefo oldu. Birinci yol sim kartsiz cihaza rusya son stock rom atmistim.diger cozumumde ise sim kart ile abd rom attım deneyebilirsiniz

Üst Alt