Ps3 Kırılıp Kırılamayacağını Nereden Anlarız

Sponsorlu Bağlantılar

bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Ps3 Kırılıp Kırılamayacağını Nereden Anlarız
Merhaba arkadaşlar Ps3 alacağım ancak almadan önce kırılıp kırılamayacağını nasıl anlayabilirim örneğin kırılırmı ?

bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardim lazim arkadaslar yokmu bilen ?

.caner.

.caner.

Üye
İnternetim çok yavaş bakamadim linke 1.75 in üzerinde ise surumu kırılmıyor diye biliyorum.

.caner.

.caner.

Üye
Bilmem yaziyordur orada ayrıca sifiri yok su an

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
PS3 versiyonu cihazın altında yazar CACHE numarası ve CODE buna göre işlemin yapılıp yapılamayacağını google'da aratabilirsiniz.Ancak baştan söyleyim son 1-2 yılda çıkan tüm cihazlar aryık garanti dışı bırakılmadan kırılamıyor bilginize .Tabi işlemi yapan kişini verdiği garantiyi saymıyorum.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
PS3 versiyonu cihazın altında yazar CACHE numarası ve CODE buna göre işlemin yapılıp yapılamayacağını google'da aratabilirsiniz.Ancak baştan söyleyim son 1-2 yılda çıkan tüm cihazlar aryık garanti dışı bırakılmadan kırılamıyor bilginize .Tabi işlemi yapan kişini verdiği garantiyi saymıyorum.
Teşekkür ederim peki 160 gb slim modeller kirilabiliyormu ?

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi cihaz altına bakınız ve CACHE code 1A - !1B bunun gibi :oke: daha sonra işlem uygunluğu kontrol edilir.
Yani internet uzerinden aldigim cihazin kirilip kirilamayacagini cihaz elime gecmeden anlayamam degilmi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet o konuda cihaz elinizde hele yoksa söylenenlere görsel olmadan sakın inanmayın ve görme şansınız yok mutlaka cihaz kodunu okuyup araştırın sonra alın.Bendede 1B cihaz var ve halen yazılımsal kırılamıyor.Bende garantisini bozmam

• Beğen
bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Evet o konuda cihaz elinizde hele yoksa söylenenlere görsel olmadan sakın inanmayın ve görme şansınız yok mutlaka cihaz kodunu okuyup araştırın sonra alın.Bendede 1B cihaz var ve halen yazılımsal kırılamıyor.Bende garantisini bozmam
:(. Tesekkurler yardimlariniz icin

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederim üzülmeyin tavsiyem bu işin profesyonel yapanlardan alınız.

bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben bu işi yapan demekle cihaz tamiri yapan ve satan manasinda söyledim :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yaaaa :D kısa ve öz :)

• Beğen

Üst Alt