Öneri Yeni Telefon Alacam Aklımda 3 Telefon Var

Sponsorlu Bağlantılar

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Telefon Alacam Aklımda 3 Telefon Var
Arkadaşlar yeni bir telefon alacam hemen yarın .. acil yardımlarınızı istiyorum .....
Telefonumun şarjının çok gitmesini istiyorum ve donma, kasılma gibi sorunlarla karşılalmak istemiyorum.... Kamerası güzel ve uzun süre sıkılmayacagımm ve dha çok oyun yükleyebileceğim bi telefon istiyorum yardım edin lütfen.. .
aklımda 3 telefn var ...

----------------------------------
1- LG G2
2-Samsung Galaxy mega
3- Nokia Lumia 925

-----------------------------

siz olsanız hangısını tercih ederdiniz ?

Kerim.

Kerim.

Üye
G2.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
925'te sıkılırsın, oyunlar daha az ama kamera daha iyi. Yine de G2 tercihim olurdu :)

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
Fazla bi telefon bilgim yok .... kötü bi telefonumvr ve ilk defa böyle özelliklere sahip telefonlardan almayı düşünüyorum ... değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkaslarr .. Banada g2 çok hoş geliyo ama kasılmaa çok oluyo diyorlar bir süre sonra buda benı çok korkutuyo...

enesrsln

enesrsln

Üye
LG G2 kesinlikle çok daha iyi bir tercih olacaktır.
Fazla bi telefon bilgim yok .... kötü bi telefonumvr ve ilk defa böyle özelliklere sahip telefonlardan almayı düşünüyorum ... değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkaslarr .. Banada g2 çok hoş geliyo ama kasılmaa çok oluyo diyorlar bir süre sonra buda benı çok korkutuyo...
G2 ve kasılma aynı satıra yazılamaz bile. Ben LG Optimus G kullanıyorum ve şuana kadar hiç kasma olayı olmadı. G2'yi düşünemiyorum bile.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
LG G2 kesinlikle çok daha iyi bir tercih olacaktır.
G2 ve kasılma aynı satıra yazılamaz bile. Ben LG Optimus G kullanıyorum ve şuana kadar hiç kasma olayı olmadı. G2'yi düşünemiyorum bile.
Her telefon kasar, kasmayan telefon olmaz da G2'nin performansı gerçekten çok iyi :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
çok sagolun yaa herkes g2 dediğinee göre galibaa o daha iyi gibi görünüyo ... Gerçekten çok kararsızdım ... Ama sizin dediklerinize bkılırsa g2 almalıyım ... aslında galaxy mega o kadar kafamı karıstırmıyordu ama lumia 925 i tavsiye eden cok olmustu ... ama lg g2 alcmm galiba

By_Casparov

By_Casparov

Üye
TABİKİ G2

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
g2 yani

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
eyw

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
3– sıkıcı
2– gereksiz büyük
1– 2'den küçük ama işlevi büyük yani go

• Beğen
Tepkiler: Dede
FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
925 sıfır kasma oyun konusuna Bi şey diyemem ama uygulama konusunda g2den başarılı kamera g2 lumia 920 yi geçemedi 925 performansı g2 için rüyadan öteye gidemez ama sen bilirsin androidçiler aklına girer g2 aldırırlar sana bu arada hem andoid hem lumia kullanıcısıyım.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
BelaMonte

BelaMonte

Üye
bence l925 al. kamera, kasılmama, donmama hepsi bunda. bir tek oyun az, oda artık oyun programlayıcıları wp ye o kadar onem veriyorlarki android ıos ve wp ile aynı anda oyun çıkartıyorlar. bilmem ama bence 925

Kerim.

Kerim.

Üye
925 sıfır kasma oyun konusuna Bi şey diyemem ama uygulama konusunda g2den başarılı kamera g2 lumia 920 yi geçemedi 925 performansı g2 için rüyadan öteye gidemez ama sen bilirsin androidçiler aklına girer g2 aldırırlar sana bu arada hem andoid hem lumia kullanıcısıyım.
Uygulama konusunda neye gore daha basarili?ayrica g2nin incelemelerine baktinmi?

barisim

Üye
Iphone 5 5s al.

Dün teknosa ya gittim

4s bile halen g2 den pahalı

G2 alırsan sakın düşürme. Kırılır.

KayraBey

KayraBey

Üye
G2 al

enesrsln

enesrsln

Üye
wp de oyun yok mu kardeşim?
WP'da oyun var fakat android'de olan oyunlar kadar oyun yok. Ayrıca WP'da olan oyunlar çoğu ücretli ve ücret ödemeden yükleyemiyorsunuz. Fakat Android'de durum böyle değil. Hem oyun sayısı çok daha fazla hem de ücretli oyunları ücretsiz bir şekilde yükleme olanağımız var.

Üst Alt