Öneri Samsung Glaxy S Iii Otg Ile Hdd Baglana Bilir Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Glaxy S Iii Otg Ile Hdd Baglana Bilir Mi ?
s 3 um var.otg ile flash bellek benzeri araclar takip stabil olarak kullaniyorum. Eski laptop bumun hdd si 250 gb kadar var. tasina bilir olarak kullandigim hdd yi s3 e taka bilirmiyiz ? bi ara taktim. Guc geliyor ama telefonuma bisey olur diye hemen cikardim ? Bilen varsa cevap vere bilirm mi?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
olmaz tabiki dostum. o kadar da değil

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
olmaz tabiki dostum. o kadar da değil
hdd den pc ye at oradan 8 lik hafiza kartina oradan otg kablosu ile telefonda kullan usendim :) otg modu s3 te kac gb ye kadar destekler ki ?
hdd de bolca flimler, muzikler fotograflarim filan var. baya yerde kapliyor :/ hdd % 70 dolu :/

By_Casparov

By_Casparov

Üye
hdd den pc ye at oradan 8 lik hafiza kartina oradan otg kablosu ile telefonda kullan usendim :) otg modu s3 te kac gb ye kadar destekler ki ?
hdd yi pc ye bağlayınca diğer usb ye telefonunu bağla öyle atsana dostum ben mi diyim bnu :s

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: By_Casparov
lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
ne demek dostum. dediğin şeyi şimdi bnm cihazla denedim yemedi :D
ama 32 gb lik flash belleği okudu haliyle
denesem mi ki :P ! takinca hdd guc aliyor :) ama tirsiyorum tele bisey olacak diye.. eski telefonumuda rom atarken susturdum :) daha 1 haftalik bu :) garantili root liyamiyorum da :/ :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
sen bilirsin dostum :D

• Beğen
Tepkiler: lostarceus
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
250 gb doluysa telefn bilgiyi okuyamaz kardşim :)

PriZm

PriZm

Üye
HDD 5v ile çalısabiliyorsa olur.Ben 2.5" lik 320 gb lık harddiski bağlamıştım sorun olmamıştı.yeterki voltaj yeterli olsun.

• Beğen
Tepkiler: Hıqh_VoLTaqe27
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
denemek lazim