General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

General Mobile Discovery Güncelleme İle ilgili aldığım bilgileri aşağıda yazdım arkadaşlar.
Evet arkadaşlar sağlam kaynaktan aldığım bilgiye göre çok yakın zamanda General Mobile Discovery için yeni bir güncelleme gelecek ve bu güncellemede 60'a yakın değişiklik olacak kameradan tutun klavyeden performansa kadar.

Benim aldığım bilgiye göre gelecek olan özelliklerden bazıları:

- Klavye uygulaması değişti stock android klavyesi oldu
- Status bar power widget geldi
- Ekran Kırpışma sorunu giderildi
- Home tuşuna basınca uygulamaları kapatabildiğimiz ekran geliyor artık orayı açtığımızda telefonu sallayarak tüm uygulamaları kapatabileceğiz.

Tam bir zaman veremiyorum maalesef ama benim tahminimce bayramdan önce çıkacaktır.
Şimdiden herkese hayırlı olması dileğiyle :oke:

Güncelleme İle İlgili Ufak Bir Görsel Yayınlandı

Güncelleme Geldi arkadaşlar henüz yeni eve gelebildim buyrun güncelleme ile ilgili bilgiler:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke, bilaldemir34, caglar b ve 1 kişi daha

haviconi

haviconi

Üye
Hadi hayırlı olsun.
İnşallah (en azından yukarıda yazıldığı gibi) güzel bir güncelleme gelir.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
volkan52k

volkan52k

Üye
İnsallah güzel biseyler gelir.bilgi verdigin icin tesekkurler

• Beğen
Tranquilizer

Tranquilizer

Üye
Hadi bakalim bekliyoruz. :)

• Beğen
ToisAndro

ToisAndro

Üye
Aslında birileri söylese şunlara da xperia c tabanlı XperiaHDv2 romunda 4800 lerde quadrant skoru aldım. O rom üzerine geliştirseler. Xperia C bizimkiyle aynı işlemci ve grafik birimine sahip.

Bu arada bilgi için teşekkürler :spr

• Beğen

callartt

Üye
Haydi hayırlısı ;)

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Android sürümü kaç olucak?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hadi bakalim bekliyoruz. :)
bizde beklemedeyiz :)
Aslında birileri söylese şunlara da xperia c tabanlı XperiaHDv2 romunda 4800 lerde quadrant skoru aldım. O rom üzerine geliştirseler. Xperia C bizimkiyle aynı işlemci ve grafik birimine sahip.

Bu arada bilgi için teşekkürler :spr
1-2 Ay sonra sıradaki güncellemede performans yönünden çok daha iyi bir özellik gelme ihtimali var bizim telefona örneğin nenamark2 testinden 40 fpslerde alıyoruz ama o özellik ile 60 fps alacağız.
Haydi hayırlısı ;)

Android sürümü kaç olucak?
android sürümü aynı kalacak büyük ihtimal

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve ToisAndro
mert41994

mert41994

Üye
Hayırlısı olsun merakla bekliyorum. Android'in 4.2.1 i ile yeni sürümleri arasında ben hiçbir fark göremedim her açıdan. 4.4'ü alalım o ara güncellemeler yerine.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hayırlısı olsun merakla bekliyorum. Android'in 4.2.1 i ile yeni sürümleri arasında ben hiçbir fark göremedim her açıdan. 4.4'ü alalım o ara güncellemeler yerine.
4.4 gelmemesi için bir engel yok gibi şuanda.Mediatek kodlarını verdikten sonra yolu uzun bizim cihazın.
Ama 4.4 nexus5 ile gelecek ve 2014 yılında diğer cihazlara dağıtılmaya başlanır tahminimce :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Sorsan GMD den iyisi yok ama güncellemelere bak hele. Güncelleme elbette güzel bir şeyde bu kadar kapsamlı olduğuna göre cihazın her yanı ayrı oynuyor demektir :D

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Sorsan GMD den iyisi yok ama güncellemelere bak hele. Güncelleme elbette güzel bir şeyde bu kadar kapsamlı olduğuna göre cihazın her yanı ayrı oynuyor demektir :D
Demek nokia o yüzden güncellemeleri hep geç veriyor :) düz mantık

• Beğen
Tepkiler: Elektr0, sefa5529 ve Buğra
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Demek nokia o yüzden güncellemeleri hep geç veriyor :) düz mantık

Nokia güncellemelerin çoğunu yeni özellik eklemek için çıkarıyor performans iyileştirmeleri de vardır ama bu tamamen cihazda hali hazırda olan çoğu şeyi değiştiriyor gibi. Yani paso hata düzeltmeleri. Tabi bu iddaa belki gelmeyecek ve bir ton hata olduğu anlaşılıyor konudan.

Örn: Ekran kırpışması

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia güncellemelerin çoğunu yeni özellik eklemek için çıkarıyor performans iyileştirmeleri de vardır ama bu tamamen cihazda hali hazırda olan çoğu şeyi değiştiriyor gibi. Yani paso hata düzeltmeleri. Tabi bu iddaa belki gelmeyecek ve bir ton hata olduğu anlaşılıyor konudan.

Ekran kırpışma sorunu ilk 3 partideki cihazlarda yok 4. ve 5. parti cihazlarda var bunun sebebi ise güç tasarruf moduydu onu kapatırsak sorun kalmıyordu. bu kırpışma 1 saliselik bir an gelip gidiyor 1 kere video izlerken.

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye

Ekran kırpışması sorunu bende yok o yüzden birşey diyemiyecegim ama gm telefonu acele ile çıkardı, adamlar ilk serinin imei kaydını bile yapamadılarda, sonradan yaptılar. her ne kadar eksiklerini görmesemde (bana göre sorun yok)güncelleme gelmesi iyi birşey

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ekran kırpışma sorunu ilk 3 partideki cihazlarda yok 4. ve 5. parti cihazlarda var bunun sebebi ise güç tasarruf moduydu onu kapatırsak sorun kalmıyordu. bu kırpışma 1 saliselik bir an gelip gidiyor 1 kere video izlerken.

Genelde ilk parti cihazlarda sorun olur 4. veya 5. parti cihazlarda böyle bir sorun çıkması hakkında bir fikrin var mı ? Bazı küçük sorunlar ileride daha büyük sorunların habercisi olabiliyor.

Umarım güzel bir güncelleme ile hepsi çözülür. Ama bana kalırsa GMD fiyatını göz önüne alındığında bazı şeyleri görmezden gelinebilir. Fakat fiyatına oranla abartıldığı kadar iyi bir cihaz alındığına inanmıyorum. Bana kalırsa her zaman ki gibi ne kadar ne kadar ekmek o kadar köfte.

• Beğen
volkan52k

volkan52k

Üye
Tahminim duzeltmelerden sonra 4.3 gelir pesinden yeni cihaz cikarirlar

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Genelde ilk parti cihazlarda sorun olur 4. veya 5. parti cihazlarda böyle bir sorun çıkması hakkında bir fikrin var mı ? Bazı küçük sorunlar ileride daha büyük sorunların habercisi olabiliyor.

Umarım güzel bir güncelleme ile hepsi çözülür. Ama bana kalırsa GMD fiyatını göz önüne alındığında bazı şeyleri görmezden gelinebilir. Fakat fiyatına oranla abartıldığı kadar iyi bir cihaz alındığına inanmıyorum. Bana kalırsa her zaman ki gibi ne kadar ne kadar ekmek o kadar köfte.
Hayır bu sefer öyle değil GM bu cihaz ile piyasayı salladı. Destek konusunda emin olun GM arkasında duracak bu cihazın daha güncelleme vermeye devam edecektir.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt