Monıtorden Anlayanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Monıtorden Anlayanlar
Arkadaslar call of duty 4 oynuyordum ılk ez acmıstım ekran gıttı sımsıyah oldu baglantı yok yazısı cıktı pcye resset attım gelmedı uzun bır sure acılmadı pc (bu olay 2009) sonra acıldı bu aralar yıne pc acılmamaya basladı kasa calısıyor ekrana yansımıyor sonra kasada bip diye bir ses gelıyor ekran na yansıyor pc acılıyor ama o bip sesının gelmesı ıcın kasa ıle motıru baglaya mavi kafalı sag ve soldan vıdalı kablo varya onu hareket ettırıyorum acılıyor dedım galıba sorun mavi uclu kabloda gıttım baska pcde denedım sorunsuz calısıyor sızce sorun neden bazen o maviyi oynatsamda calısmıyor bende ekran kartını oynatırıyorum calısıyor ekran kartının ana kartına baglanmasında sorun olabılırmı belkı yardımcı olur hani fareyı uzun sure oynatmadıgında ekran kararır ya onceden fareyı oynatınca gelıyordu sımdı gelmıyor daha fazla sure fareyı oynatmayınca uyku moduna gecıyor acılmıyor pc acılması ıcın baya bı ekran kartını oynatıyorrum sorun??

Rainesto

Rainesto

Üye
Ekran Kartında Bi Sorun Olabilir Büyük İhtimal Yanmıştır

Son düzenleme:
Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Yansa pes 13 kasmadan oynatmaz@Erdemcann
ekran kartının yanması ımkansız pes 13 u acıyor ram yuksek oldugunda kasıyor sadece

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Sanmam

Üst Alt