Sony Xperia Z1 Mini Dört Farklı Renkte Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z1 Mini Dört Farklı Renkte Geliyor
IFA 2013‘de yeni amiral gemisi modeli Xperia Z1 ile karşımıza gelen Sony, yeni bir modeli daha sunmaya hazırlanıyor. Sony de son dönemde, akıllı telefon üreticilerinin amiral gemilerinin Mini versiyonlarını sunma modasına uyuyor ve yeni akıllı telefon modeli Xperia Z1 Mini‘yi gün yüzüne çıkarmaya hazırlanıyor.

Son Xperia Z1 Mini ile ilgili olarak bir çok görsel ortaya çıkmıştı. Şimdi de broşür üzerinden görüntülendi. Sizlere geçtiğimiz günlerde de sunduğumuz bir haberde değindiğimiz gibi Sony, akıllısını Japonya‘da faaliyet gösteren büyük cep telefonu operatörlerinden bir tanesi olan NTT DoCoMo aracılığı ile sunmaya hazırlanıyor. Bu şekilde sunulan Xperia Z1 Mini, ” Xperia Z1 f” olarak adlandırılacak.

Kataloğa baktığımızda Xperia Z1 Mini yani Xperia Z1 f’in dört farklı renkte sunulacağını görüyoruz. Bu renkler siyah, beyaz, pembe ve sarı olarak belirlenmiş.

Teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, henüz kesinleşmese de 4.3″büyüklüğünde ve 1280×720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran,2.3Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti, 2GB sistem belleği, 16GB dahili veri kapasitesi olarak sayılabilir.

Ayrıca bu yeni akıllı telefon, Xperia Z1‘de olduğu gibi Sony G Lens içeren20MP arka kamera ile gelecek. Batarya kapasitesi de 2.300mAh olarak belirlenmiş. Ayrıca Sony‘nin üst seviye modellerinde olduğu gibi suya ve toza karşı da dayanıklı yapı sunacak.

Sony Xperia Z1 Mini dört farklı renkte geliyor

• Beğen
Tepkiler: .caner.

fk555897

fk555897

Üye
Beyazı çok şık duruyor.

KayraBey

KayraBey

Üye
Donanım iyi de tasarım aynı olursa benim için yine çöp...

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Invoke

Invoke

Üye
Allah Allah... Hala aynı donanımlarla geliyor, ben bu telefonu hiç oturup düşünmedim bile okuyup okuyup yok bu çıkmaz diye düşünüyorum. Ama böyle gelirse :eller:

Tabi fiyatı önemli... :/

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve .caner.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Z1 2199:tl: üzerinden satılacak bu cihaz 1500+ gibi bir fiyat üzerinden satılabilir belki. Böyle bir telefon için fiyat çok önemli bence.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Işte sonunda beklediğim telefon :)
4.3" inc ekrana 2300mah batarya çok iyi olmuş.
Bide üst düzey donanımda geliyor.
Abimin galaxy s4ünden bile daha iyi donanıme sahip ve tek elle kullanmak ucun bire bir :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Hala Snapdragon 800 diyorlar ya, İnşaallah böyle gelir :)

Invoke

Invoke

Üye
Z1 2199:tl: üzerinden satılacak bu cihaz 1500+ gibi bir fiyat üzerinden satılabilir belki. Böyle bir telefon için fiyat çok önemli bence.

Bu özelliklerde gelirse 1500+ verilebilir ama ben çok ucuz olacağını sanmıyorum. Hatta ben snap800'e de hala inanmıyorum :D

Invoke

Invoke

Üye
Bu arada mor güzeldi aslında :ehe

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Şimdi bunlar lg samsung vs 5 inç koyduğu ekrana 4.3 inç telefon yaparlar:off:

Invoke

Invoke

Üye
Yalnız şunlar var Z1de adamlar BIONZ işlemci filan koymuş, telefonun içi aynı değil yani. Donanım kalabalık olunca sığmıyor.

0MG90

0MG90

Üye
Çıkmasını bekliyorum eğer fiyatı 1600'ü geçmezse alırım.

Üst Alt