Öneri Müzik Çalar

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Müzik Çalar
merhaba arkadaşlar.
çok müzik dinleyen birisiyim telefonda fakat bu müzik çalara bir türlü ısınamadım güzelce albümü atıyorum fakat albüm bölümünde bilinmeyen albüm olarak gösteriyo ve birden fazla klasör olduğu için iç içe gösteriyo ben ayrı ayrı göstermwesini istiyorum :S bunun için müzik çalar var mı önerdiğiniz ? veya playlist nasıl oluşturup telefona atabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

ÇÖZÜM ;

Albümün olduğu müziklerin tamamını seçiyosunuz.
Yan tıklayıp Özellikler> Ayrıntılar'a geliyosunuz.
Bu kısımdan Albüm & ve gerekli şeyleri kısaca yazıyosunuz aynı olmak şartıyla. ve Windows Phone > Music > Albüm klasörüne atıyosunuz.

Albüm resmi için albümün içine sanatçının resmini atıp ismini folder yapıyosunuz işte bu kadar.

Son düzenleme:

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
:sirit:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunu yaşayan varsa güzel bi çözüm getirdim şuan stajdayım eve geçince 3-4 screen ile atmaya çalışcam :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar sorunu yaşayan varsa güzel bi çözüm getirdim şuan stajdayım eve geçince 3-4 screen ile atmaya çalışcam :)
çalma listesine ekle tarzında bir şeylervardı tam olarka bilmediğim için yazamıyorum bunun gibi daha önceden konular açıldı ve çözüm bulundu onları incelersen faydalı olabilir ben normalde direk giriyorum bilinmeyenden biraz uğraştırsada

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
aynen bilinmeyen demesi ve iç içe olması çok can sıkıcıydı ki bugün çözdüm :)

skynet

Üye
Benim hiç başıma gelmedi ama çözümünü de merak ettim açıkçası :hmmm
Eğer parçaların kapak,albüm bilgisi gibi bilgileri eksik değil ise göstermesi lazım :oke:

respection123

Üye
:sirit:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Benim hiç başıma gelmedi ama çözümünü de merak ettim açıkçası :hmmm
Eğer parçaların kapak,albüm bilgisi gibi bilgileri eksik değil ise göstermesi lazım :oke:
Bende çok müzik dinleyen birisiyim ama şarkılara teker teker albüm bilgisi eklemek çok zor iş şahsi olarak konuşayım bende 170 adet şarkı var çoğunun albüm bilgisi eksik bi ara yapmıştım teker teker nerdeyse 1 saati geçik bi süre almıştı.Bunun kısa bir yöntemi var mı acaba?

Ama konuya dönersek hiç bir fikrim yok ben müzik çalardan memnunum liste yapmadığım için hiç bir zaman karışık çalması yada şarkıların belli bir düzende olması önemli değil.Zaten dediğim gibi bi ara albüm bilgilerini filan eklediğim zaman çoğu şarkılar (aynı sanatçıdan olanlar) bir araya geldiydi

skynet

Üye
Hocam sana önerebileceğim 3 seçenek var :)
1.En kolayı eğer benim gibi yabancı müzik dinliyorsan indireceğin sanatcının albümünü bu torrent sitesinden indir :oke: Burayı neden önerdim çünkü buradan indireceğin albümün genelde tüm bilgileri tam olur yani extra bir şey yapmazsın (h)
2.Media player'ın kitaplığına bilgileri eksik olan mp3'leri sürükleyip at içine ve o parçanın üzerine sağ tık yap albüm bilgilerini güncelleştir de bu kadar :) (Bilgileri internetten araştırıp güncelliyor)
3.Mp3tag programı ile de kendin düzenleyebilirsin:thumbup:

Söylediğin gibi eğer her parça farklı bir sanatçıya ait ise mecburen teker teker yapacaksın ama sanatçının direk albümü ise rahatça hepsini seçip tüm bilgileri bir kerede güncelleyebilirsin :pc:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Albümün olduğu müziklerin tamamını seçiyosunuz.
Yan tıklayıp Özellikler> Ayrıntılar'a geliyosunuz.
Bu kısımdan Albüm & ve gerekli şeyleri kısaca yazıyosunuz aynı olmak şartıyla. ve Windows Phone > Music > Albüm klasörüne atıyosunuz.

Albüm resmi için albümün içine sanatçının resmini atıp ismini folder yapıyosunuz işte bu kadar.

Şimdi konuyada ekleyim belki bilmeyenler vardır programsız en kısa yöntem budur :)
Poz vermeye gerek yoktu burda bilgi paylaşımı yapıyoruz :)

Dtn

Üye
evet mp3tag çok iyi bir program bunun için, binlerce muziğim var ve çok takıntılı birisi olduğum için hepsini düzenlerim :D ama keşke telefondan da mp3leri duzenleyebilseydik, düzgün olmadığında bilgisayara atıp tekrar yapmak zorunda olmak kötü.

Üst Alt