Onemp3 çalar resmi türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Onemp3 çalar resmi türkçe
Uygulamaya resmi türkçe dil verdim android 5 ve üzeri sistemler icindir

Açıklama
Onemp Android için bir hafif ama güçlü bir müzik çalar. (2016 yılında yayımlanan) Onemp için Laisim Müzik Player, birçok özellikleri, geliştirilmiş pek çoğu Android Lollipop daha iyi bir deneyim için kaldırılır. Umarım beğenirsin.
Anahtar özellikler:
- Ayrıca Destek düzenli ses formatı, yüksek tanımlı * .flac dosyası
- Fade in / out duraklama / şarkı, çapraz solmaya önceki / sonraki oyun oynarken
- Ekran albüm uzunluğu
- Otomatik albüm sanat eksik bulmak
- Klasör, çalma listesi, sanatçı, albüm, tür şarkıyı oyna
- Destek tema (6 renk seçeneği ile 3 temalar Diğer temalar ve renkler yakında eklenecektir.)
- Her tema desteği özel renk (AMOLED ekranda daha iyi pil optimizasyonu için 3 siyah arka plan renkleri ile 6 renk seçeneği)
- Destek Uyku zamanlayıcısı (90 dakika)
- Yerel depolama doğrudan şarkıyı çalar Mini oyuncu
- Destek oynatma hızı ve pitch (Android Zefir + için)
- Destek widget tarzı (şu anda, 1 tarzı sadece orada, daha fazla stil yakında eklenecektir)
- Etiket editörü
- Bluetooth veya sosyal ağ üzerinden şarkı gönder.
- Zil sesi olarak ayarla şarkı
- Dahili önceden ayarlanmış (Eğer Taylor Swift birçok ülke izler var diyelim, Miranda Lambert, vb Rihanna, Britney Spears, pop / rock parçalarını, o zaman her hazır ayar seçin olabilir 10 ile destek Bassboost ve ekolayzır geçerli parça tarzına uyması için ) iyi bir deneyim için
Birçok şaşırtıcı özellikler eklendi ve sonraki güncellemede güncellenecektir
izin
- Erişim ağ durumu: ağ wifi veya mobil veri olup olmadığını kontrol etmek
- İnternet: indirmek için albüm sanat, şarkı sözleri
- Harici depolama Oku: Cihaz depolama şarkıları taramak için
- Wake kilidi: Sistem uyurken gelen Onemp engellemek için durdu alıyorum
- Yaz ayarı: Zil fonksiyonu olarak set kullanılır
Not: Bu sürüm, böcek rapor ve geribildirim son derece approciated olan gelişme devam etmektedir. Teşekkürler
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, Yusuf_EMRE ve Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: By Burhann 2010
kolombo28

kolombo28

Üye
Merhaba burhan bey. Benim Gm 5d 7.0 cihaz uygulamayı yukledim. Fakat müzik çalar kapatip çıkıyorum son uygulama lardan kaldirinca veya bildirim çubuğundan kaldirinca 2 saniye sonra uygulama çalmaya başlıyor. Müzik menüsüne girip açıp oradan durduruyorum. Sonunda uygulama yi kaldırdım. Play müzik hafıza kartında müzikleri görmüyor tl hafızasınada ben yüklemek istemedim. Ama bu uygulama görüyordu. :(

Son düzenleme:
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba burhan bey. Benim Gm 5d 7.0 cihaz uygulamayı yukledim. Fakat müzik çalar kapatip çıkıyorum son uygulama lardan kaldirinca veya bildirim çubuğundan kaldirinca 2 saniye sonra uygulama çalmaya başlıyor. Müzik menüsüne girip açıp oradan durduruyor um. Ara ara böyle oluyor.
Valla hiç bir bilgim yok sorununu markette dile getirsen geliştirici cevap yazar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba burhan bey. Benim Gm 5d 7.0 cihaz uygulamayı yukledim. Fakat müzik çalar kapatip çıkıyorum son uygulama lardan kaldirinca veya bildirim çubuğundan kaldirinca 2 saniye sonra uygulama çalmaya başlıyor. Müzik menüsüne girip açıp oradan durduruyorum. Sonunda uygulama yi kaldırdım. Play müzik hafıza kartında müzikleri görmüyor tl hafızasınada ben yüklemek istemedim. Ama bu uygulama görüyordu. :(
Mesajını geliştiriciye bildirdim