Haber Nokia Lumia1020 Turkcell'de

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia1020 Turkcell'de
Merakla beklenen Nokia Lumia1020 bugün yapılan Türkiye Lansmanının ardından ilk olarak Turkcell Platinium müşteriyle buluşuyor.

Nokia Lumia 1020’ye ilk kez Turkcell Platinum müşterileri kavuşacak
Nokia Lumia 1020, Türkiye’de ilk kez Turkcell Platinum müşterilerine özel ayrıcalıklı tekliflerle tüketiciyle buluşacak. Üstelik Platinum’a özel hediye kamera tutucu aksesuarı ve Platinum Hizmet Ekibi ayrıcalığıyla kapılarında teslim alma ayrıcalığıyla. Platinum müşterileri tavsiye edilen peşin fiyatı 1999 TL olan Lumia 1020 için 2 Ekim’den itibaren Turkcell Mağaza’dan ( ) ön sipariş verebilecek. Dileyen Platinum müşterileri, 11 Ekim 2013 itibarıyla 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 83 TL’den başlayan fiyatlarla Nokia Lumia 1020’ye kontratlı olarak da sahip olabilecek. Turkcell Dergilik, Turkcell En Yakın, Turkcell GollerCepte, Online İşlem Merkezi ve Turkcell Video uygulamaları da ön yüklü olarak Nokia 1020 kullanıcılarıyla buluşacak.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Hayırlı olsun herkese 1,999 çok uygun bir fiyat :oke:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hayırlı olsun alanlara :)

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
alcaz hele Bi Nokia ya gelsin de ;) Nokia karda ne zaman satışa sunulacak bilgi var mı?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Çokda pahalı bir fiyat değil bence bizler burada 1600 ile 1800 arası olacak diye kendimizi şartlamıştık neredeyse :) o yüzden bu para fazla geliyor ama değil bencede

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
2 haftada heryerde satilir simdi yeni diye yuksek fiyat. Max 3 ayda 1.500e kadar iner

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
11Ekimden itibaren cihaz tüm yurtta satışa çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: Dede
PureFood

PureFood

Üye
Turkcell'den alınmaz, global olarak ülkede satışa çıkacaksa 1800 civarına kadar düşer bir kaç aya bence.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
kamera hariç hiç bi artısı yok

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu cihazın özellikleri neler

PureFood

PureFood

Üye
yav ortalığı sulandırmalar başladı gene :) 925 için de aynısı dendi arkadaş millet neden wp8'i çekemiyor anlamıyorum
Bu cihazın özellikleri neler

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
varya şu telefonda sağlam bi market olsaydı hiç lg g2 almazdım

KayraBey

KayraBey

Üye
Beğenip alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Rookie66

Rookie66

Üye
wp central'de de türkcell haberi var :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
teşekkür etmişler mi konunun altında:ehe

• Beğen
Tepkiler: Rookie66, OnurYurdakul ve PureFood
ÖEY

ÖEY

Üye
yav ortalığı sulandırmalar başladı gene :) 925 için de aynısı dendi arkadaş millet neden wp8'i çekemiyor anlamıyorum

Samsung birbirinin aynı 500 tane telefon yapınca; "Vay be adamlar yapıyor hacı!" deniyor. Ama Nokia farklı zevklere yönelik hemen hemen aynı donanımla cihaz çıkarttığında; "Nokia battı arkadaş, cihaz mihaz alınmaz!" , "Bu cihaz çöp!" v.b. ilk çağ insanının kafasında yer etmiş şeylere benzer şeyler dile getiriliyor. Yurdum insanını anlamak zor. Ben sadece bayanları anlamak zordur sanırdım ama anlaşılan her iki cins içinde bu durum geçerli :D:D

• Beğen
Tepkiler: PureFood
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
LG.G2.32GB .Dede kardeş sizin bi sıkıntınız felan varmı ? wp'ye karşı ne düşmanlıgınızmı var sizin bunca gelişme zorunuzamı gidiyor insan gibi yorum yapacaksanız yapın yapmayacaksanız kendi kategorinizde agresiflik taslayın.

• Beğen
Tepkiler: PureFood

Üst Alt