Ingilizce Öğrenmek Için Flash Uygulamalar Programlar (cep Için )

Sponsorlu Bağlantılar

srdrerkoc

srdrerkoc

Üye
    Konu Sahibi
Ingilizce Öğrenmek Için Flash Uygulamalar Programlar (cep Için )
Arkadaşlar sizlerle paylaşmak istediğim bir kaç flash uygulama var. Cep telefonunuz veya flash destekleyen herhangi bir cihazınız (Tablet, bilgisayar, vb.)varsa bu programları çalıştırabilirsiniz.

Zaman buldukça milletin işine yarayacağını düşündüğüm küçük programcıklar yapmıştım. Bunları sizlerle paylaşmak istedim.
Ayrıca cep için bunlara benzer program isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Bunlar yaptıgım ilk programlar. Cep telefonum için android program tasarımında yaptım. ekran boyutu 480x800 piksel. İngilizce Düzensiz filler ile ilgili bir flash program. Programı ve txt dosyasınızı flash destekli cep telefonunuzda kurulum gerektirmeden çalıştırabilirsiniz.

Linki aşağıda. İndirmek için indir butonunu kullanınız. Bilgisayarınıza kaydettikten sonra İnternet Explorer ya da başka bir browser ile açınız. Cep telefonunuz için dosyayı telefonunuza gönderin ve Flash player uygulaması ile açın.

Programın Önizlemesi

Ayrıca yaptığım bir diğer program ise ingilizce Renkler Günler Aylar Meyveler Sebzeler İnsan vücudu ve Şehir Hayatı ile ilgili kelimelerden oluşan İngilizce bir alıştırma uygulaması. Linki aşağıda.

Programın Önizlemesi
Arkadaşlar şu günlerde 100 soruluk İngilizce Seviye Tespit Programını hazırlıyorum. Bir kaç güne biter. Buraya ekleyeceğim.
Programın Özellikleri
soru sayısını gösterme
Çözülen sorunun yizdesini gösterme
Doğru cevap sayısını
Yanlış cevap sayısını
Kalan soruyu
Başarı Oranını ve
Doğru cevap ile yanlış cevabı gösteriyor.
Her soruyu cevapladıktan sonra diğer soruya kendisi geçiyor.

Önizleme

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve fatih793

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Geçen sene ingilizce hazırlık okudum bu sene ihtiyaç yok ama teşekküler

srdrerkoc

srdrerkoc

Üye
    Konu Sahibi
Geçen sene ingilizce hazırlık okudum bu sene ihtiyaç yok ama teşekküler

Ama bu 100 soruyu cevapladığında en sonunda seviyeni de söyleyecek. Örneğin doğru sayınız 49-64 arasında olusa Intermediate seviyesindesiniz şeklinde geri bildirim verecek.
Dolayısıyla bugünkü seviyenizi ölçmüş olacaksınız.

Ben kpds den 60 aldım. Ama yine de bu testten birşeyler öğrendim.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Ama bu 100 soruyu cevapladığında en sonunda seviyeni de söyleyecek. Örneğin doğru sayınız 49-64 arasında olusa Intermediate seviyesindesiniz şeklinde geri bildirim verecek.
Dolayısıyla bugünkü seviyenizi ölçmüş olacaksınız.

Ben kpds den 60 aldım. Ama yine de bu testten birşeyler öğrendim.
Bi deneyem eyw

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Yalniz cepten inmiyor

Siwaro63

Üye
Teşekkürler Emeğinize Sağlık

dogu73

dogu73

Üye
emeğine sağlık :)