Öneri S3'den Nexus4'e

Sponsorlu Bağlantılar

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
S3'den Nexus4'e
Evet beyler S3'ten Nexus4'e geçmek ne kadar mantıklı? Düşüncelerinizi alayim?

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
16 gb hafiza (sd card desteklemiyor) yeterse fm radyo yok bataryasi kullanici tarafindan degistirilemiyor menu tuşlari ekranin uzerinde oyunlarda tam ekran olmuyor tek avantaji android guncellemelerini en once aliyor

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
16 gb hafiza (sd card desteklemiyor) yeterse fm radyo yok bataryasi kullanici tarafindan degistirilemiyor menu tuşlari ekranin uzerinde oyunlarda tam ekran olmuyor tek avantaji android guncellemelerini en once aliyor

Şu durumda sömestrda 1200 lira param olacak toplamda. Ne önerirsin o zaman?

istisna97

istisna97

Üye
Gmd :) en iyisi olur yada ne bileyim iphone 4s bulabilirsen sifir bulamassan ikinci el fakat gmd al paran kalsin hatta 2 tane gmd al :)

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Gmd :) en iyisi olur yada ne bileyim iphone 4s bulabilirsen sifir bulamassan ikinci el fakat gmd al paran kalsin hatta 2 tane gmd al :)

:D cidden güleceğim yoktu. Android'den vazgeçmem :oke: Nexus 5 çıkarsa onu düşünürüm de. Sizce ne kadara gelir Türkiyeye Nexus5m?

Buğra

Buğra

Admin
Eger elindeki telefonu satip uzerine koyabiliyorsan lg g2 bakmalisin :spr

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve Kerim.
badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Eger elindeki telefonu satip uzerine koyabiliyorsan lg g2 bakmalisin :spr

İşin açıkcası Lg'den çekiniyorum biraz. Güncelleme destegi. Yazılımı falan biraz daha ayrintili bilgi verebilirmisin G2 hakkinda?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
Şu durumda sömestrda 1200 lira param olacak toplamda. Ne önerirsin o zaman?
1200 liraya tavsiye edebilecegim anca 2.ci el note 2 tavsiye edebillirim ayrica galaxy s3'ten neden vazgeciyorsun?

Buğra

Buğra

Admin
İşin açıkcası Lg'den çekiniyorum biraz. Güncelleme destegi. Yazılımı falan biraz daha ayrintili bilgi verebilirmisin G2 hakkinda?
G2 muazzam bir telefon kusuru yok suanda
@DiaBLoS kullaniyor telefonu istersen kendisine sor.

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
1200 liraya tavsiye edebilecegim anca 2.ci el note 2 tavsiye edebillirim ayrica galaxy s3'ten neden vazgeciyorsun?

Tabiri caizse telefon her yönden yoruldu. Baya zorladım cihazı. Dışındaki kaplamada soyulmalar oldu. Ve eskisi kadar performanslı değil. Yani hissediliyor. Takılmalar arttı vs. O yüzden değiştirmek istiyorum. 400-450 lira civarinda satmayi dusunuyorum. Beni 1-2 sene daha idare edecek bi telefon ariyorum o yuzden :oke:

G2 muazzam bir telefon kusuru yok suanda
@DiaBLoS kullaniyor telefonu istersen kendisine sor.

Evet şimdo birkaç incelemesine falan baktım oldukça iyi bir cihaz da ben yeni telefonu sömestr gibi düşünüyordum. Parayida harclıklardan biriktiriyorum. Şu anda 450 lira var birikmişte. 450 gibi de telefonu satsam. 900 yapar. Sömestr'a kadar her hafta 25 lira koysam 400 lira yapiyor. Yani toplamda 1300 lira yapar aşagı yukarı. O zamana kadar düşer mi sence?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Tabiri caizse telefon her yönden yoruldu. Baya zorladım cihazı. Dışındaki kaplamada soyulmalar oldu. Ve eskisi kadar performanslı değil. Yani hissediliyor. Takılmalar arttı vs. O yüzden değiştirmek istiyorum. 400-450 lira civarinda satmayi dusunuyorum. Beni 1-2 sene daha idare edecek bi telefon ariyorum o yuzden :oke:

Evet şimdo birkaç incelemesine falan baktım oldukça iyi bir cihaz da ben yeni telefonu sömestr gibi düşünüyordum. Parayida harclıklardan biriktiriyorum. Şu anda 450 lira var birikmişte. 450 gibi de telefonu satsam. 900 yapar. Sömestr'a kadar her hafta 25 lira koysam 400 lira yapiyor. Yani toplamda 1300 lira yapar aşagı yukarı. O zamana kadar düşer mi sence?
Dusmez :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
cm tabanli bi rom kur ben de oyle kullaniyorum daha iyi. bende kasma yoktu ama bu romda daha com alistigim icin orjinal kullanmiyorum. 4.2.2 gayet iyi calisiyor. eger nexus 4 alacaksan tus ve radyo isini dert etme ben de yazilimsal tus kullaniyorum oyuna girerken tam ekran yapabiliyorum ve cm romlar icin radyo uygulamasi var o eksigin de giderilir. hafiza konusuna gelirsek suan kart kullanma ihtiyaci duymuyosan onda da duymazsin. ben kullanmiyorum mesela. o kadar ucuza da satma bence. guzel romlar deneyerek en azindan bi yil daha idare edebilirsin telefonu. sonra iyi bisey alirsin. maddi durumunu bilmem ama lg de iyi baya paran yeterse ilgilen

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
cm tabanli bi rom kur ben de oyle kullaniyorum daha iyi. bende kasma yoktu ama bu romda daha com alistigim icin orjinal kullanmiyorum. 4.2.2 gayet iyi calisiyor. eger nexus 4 alacaksan tus ve radyo isini dert etme ben de yazilimsal tus kullaniyorum oyuna girerken tam ekran yapabiliyorum ve cm romlar icin radyo uygulamasi var o eksigin de giderilir. hafiza konusuna gelirsek suan kart kullanma ihtiyaci duymuyosan onda da duymazsin. ben kullanmiyorum mesela. o kadar ucuza da satma bence. guzel romlar deneyerek en azindan bi yil daha idare edebilirsin telefonu. sonra iyi bisey alirsin. maddi durumunu bilmem ama lg de iyi baya paran yeterse ilgilen

Merak etme kardeşim telefona yapilabilecek herşeyi yaptim :D Emin olabilirsin. 1 kere telefonu hard brick yaptim. 100lerce kez soft brick. 4.2.2 test surumu yuzunden imei gitti. Daha neler neler :ehe Ama şu G2 işi aklima yatti onu iyice arastıracam :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 4 ü hoparlör sorunundan ötürü teknosaya iade ettim .
Yüksek sesli ortamlar da video çektiğin zaman hoparlörden cızırtılı bozuk sesler geldiğini göreceksin.
Nexus 4 lerin kronik sorunu bu ...
Biraz daha para biriktir LG G2 al... Nexus4 den sonra buna geçince dedim ben telefon kullanmamışım gerçekten kusursuz bir cihaz ...

• Beğen
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bosver guncellemeyi S3'e her turlu port rom dusuyor zaten. Ios a gec derdim ama istemiyormussun

ozakin70

ozakin70

Üye
Bu sefer LG ciddi cihaz muhtesem mesela kamerasinin bi ozelligi var daha guzel ve titresimsiz foto cekmek icin goz gibi yerinde sag sol yukari asagi hareket ediyor hatta reklami var bunla alakali tavuktan etkilendik gibisinden nette ara cikar lg tavuklu reklam diye

Invoke

Invoke

Üye
Bütçeyi zorlarsan G2, nexus4den çok daha mantıklı bir cihaz olur.Olmadı nexus4, s3den iyidir, ama bazı açılardan da s3ünü arayabilirsin, devam et bence.. S3le bir sorunun mu var?

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ucuza bulursan optimus g de olabilir mesela ben onu alacaktım sonra yaptığım hesaplar sonucu bütçe açısından sıkıntıya sokabileceğini düşündüm ve gmd aldım ama taksitleri bitince ikinci el alırım belki 800 e falan bulursam 6 ay sonra