Galaxy S3 Çoklu Pencere Ve Internet Sorunu!!

Sponsorlu Bağlantılar

sekect1

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Çoklu Pencere Ve Internet Sorunu!!
Arkadaslar telefonda çoklu pencere ozelligini aciyorum telefonu kapat ac yaptktan sonra ekrana gelmiyor ama ozellik acik durumda. Bide mobil verisi açıkken arama yaptigimda internet kesiliyor ya da konusmada kopukluk oluyor hattim avea

monteboy

monteboy

Üye
seçenek tuşuna uzun basarsan multi-window açılacaktır, aynı şekilde de gizleyebilirsin. diğer sorunun sebebini anlamış değilim yardımcı olamıycam kardeş

sekect1

Üye
    Konu Sahibi
hocam nasıl seçenekler tusu hangisi ?

monteboy

monteboy

Üye
altta geri(sağ tarafta) home tuşu(ortada-fiziksel tuş) ve sol tarafta da seçenek tuşu var o hocam

sekect1

Üye
    Konu Sahibi
ona basılı tuttugumda goog le dan sesli aramayı açıyorhocam geldi tamam. Ama her kapat aç yaptıgımda gidecekmi böyle

monteboy

monteboy

Üye
gitmez diye biliyorum çünkü o seçenek tuşu sadece gizliyor, açıkken telefonu kapatsan da geri açtığında aynen orada durur. durmasa bile tekrar seçenekten açabilirsin

ygtarsln

ygtarsln

Üye
Hep olur bu sıkıntılar . Telefonu ayarlardan sıfırla sorun çözülür

sekect1

Üye
    Konu Sahibi
peki sıfırlamayı denicem.

monteboy

monteboy

Üye
yok hocam telefon görüşmesinden bahsediyor sanırım

The Shadow

The Shadow

Üye
yok hocam telefon görüşmesinden bahsediyor sanırım
farkındayım ben sadece internet sorununa cevap yazdım :) stok tarayıcılar dandik zaten hep sorun çıkarıyor :D hattan oluyor ama nadiren :) yine de uyardığın için saol :)

monteboy

monteboy

Üye
sizin yanlış anladığınızı düşündüm ama ben yanlış anlamışım hocam o ikinci sorunu :)

Üst Alt