Haber Galaxy S4 Ya Da Xperia Z1′ini Getir Lg G2′yi Ücretsiz Götür

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Ya Da Xperia Z1′ini Getir Lg G2′yi Ücretsiz Götür
Akıllı telefon pazarında özellikle üst seviyede mücadele en üst düzeye ulaşmış durumda. Son dönemde pazara baktığımızda Samsung Galaxy S4ve Galaxy Note 3, HTC One, Sony Xperia Z ve Xperia Z1, Nokia Lumia 1020, Apple iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri ile üst seviye de mücadele ediyorlar. Ayrıca Güney Kore devi LG’de G2 amiral gemisi ile dikkatleri üzerine çekti.

LG‘nin yeni modeli akıllı telefonu G2, 5.2″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip. 2.2Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli Krait 400 işlemcili Qualcomm Snapdragon 800yonga setinden güç alan akıllı telefon 2GB sistem belleği yanı sıra16GB/32GB dahili veri kapasitesi sunuyor.

LG‘nin yeni akıllısı ülkemizde de satışa sunuldu. Diğer özelliklerine baktığımızda 13MP arka kamera ve 2.1MP ön kamera ile geliyor. Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon3.000mAh batarya sunuyor.

Akıllı telefon üreticileri değişik kampanyalarla satışlarını arttırmayı amaçlıyorlar. Dubai‘de LG yeni bir kampanya ile karşımıza çıktı. Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 Active, Sony Xperia Z, Xperia ZL ve Xperia Z1gibi üst seviye 2013 içerisinde sunulan akıllı telefon sahipleri, hiç bir ücret ödemeden telefonlarını vererek LG G2‘ye sahip olabiliyorlar.

Dubai‘de stoklarla sınırlı olan kampanya Abu Dhabi Mall, Dubai Mall ya da Mall of the Emirates‘de geçerli.

Galaxy S4 ya da Xperia Z1′ini getir LG G2′yi ücretsiz götür

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Bizim ülkede yapsalar bu cihazlar kalmaz kimsede herkes g2 ye hücum eder :ehe

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve ANIL
Invoke

Invoke

Üye
Vaaay, kampanyaya gel :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İyi ki almışım LG G2 yi .:)
Müthis bir cihaz ...

• Beğen
Tepkiler: gkcll, Dede ve Elektr0
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
@DiaBLoS Yanlız dikkatini çekerim hafıza kartı desteği çok önemli ve bu yok üstelik pro ile arasında pek bir fark ta göremedim :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Pro ile arasında fark mı yok ? :)
Abi işlemcisi , pp değeri , kamerası çok daha iyi ... Daha ne olacak . :D

Hafıza benim için sorun değil . Oyun oynamadığım için tercihim 16 gb oldu ...

Elektr0

Elektr0

Üye
Milyonlarca satılan ve genelde 16GBlık modeli daha çok satılan iphone neden sorun olmuyorda android ya da baska bir sistem için hafıza kartı seçeneğinin olmaması sorun oluyor... Bu gibi konular kişiyle alakalı konular bence ben 200 mb lık android telefonu kullandım 2 yıl :ehe 16 Gb lık hafıza kartı katsanda işe yaramıyo program ilk önce dahili hafızaya kuruluyor. Mesela iphone 4 olsa 8 gb lık bol bol yeter .

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Z1 verip G2 almak mantıksız!! :)
Ayni durum note3 veya diğer cihazlar üçünde geçerli. G2nin Z1veya note3ten hiçbir artisi yok.

chun02

chun02

Üye
Benim Z1 im olcak hayattada onu verip g2 alırsam :muha:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Z1değişilirmi hiç bea yemişim g2 yi :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bizim ülkede yapsalar bu cihazlar kalmaz kimsede herkes g2 ye hücum eder :ehe
Tabi nerdeyse 6 ay kullanılmış 2. el Xperia z ile sıfır G2 değişimi iyi kampanya :)
Ama Z1 ile G2 değişimi? :D
Z1 her yönlü G2 den üstünde
1.Hafıza kart desteği olması
2. Suya dayanıklı olması
3. Kamerası daha iyi
4. Kullanılmış malzeme kalitesi
5. Vs...

Son düzenleme:
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Z1 pek mantıklı olmamış zaten yeni bir model. S4 sahipleri düşünebilir ama.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Invoke

Invoke

Üye
Elektr0

Elektr0

Üye
Tabi nerdeyse 6 ay kullanılmış 2. el Xperia z ile sıfır G2 değişimi iyi kampanya :)
Ama Z1 ile G2 değişimi? :D
Z1 her yönlü G2 den üstünde
1.Hafıza kart desteği olması
2. Suya dayanıklı olması
3. Kamerası daha iyi
4. Kullanılmış malzeme kalitesi
5. Vs...

Kamera performansini gormen icin gsmarena.com a gir Z1 sitenin arama kutucugundan bul özrlliklerden kamera kismana gel orda link olacak tikla bak bakalim kamerasi ne kadar iyi . video kayitta 4k secenegi olacak diyorlardi. Full HD de 30 fps kayit yapiyormus Z1 :D G2 Full HD de 60 fps yapabilmekte.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Invoke

Invoke

Üye
Kamera performansını görmek için gsmarenaya girme, bir iki karşılaştırmalı örnek gör, kağıt üzerine bakma. Aynı manzarayı ya da cismi iki cihazlada çek, farklı koşullarda tekrar çek, hangisi daha iyi sonuç veriyor bak.
Yoksa kağıt üzerine bakarsak, 20.7megapixel var, 13megapixel var. Exmor-RS sensörü var, bionzu var. G-Lensi var.. Steadyshot var, çok var :D

4k seçeneği de bir başka güncelleme ile Z1e gelebilir ama gelir mi ne gerek var. Buna 4k koyarsa Z2yi nasıl satacak (:D), bunlar da onların işleri işte...

Resimlere gelince ikisi de başarılı benim gördüğüm, video konusunda da öyle, g2ye pek fazla bakmadım ama z1de adam yürürken çekmiş ve herhangi bir odaklama sorunu yok, halbuki bizim yerli bazı sitelerde odaklama sorunu var deniyordu.

Son düzenleme:
oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
galaxy note3 verip lg g2 almakmı? bunlar çıldırmış olmalı!...

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
yanlislik oldu gerci s4 veripte lg alinmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt