Öneri Google Play Açılmıyor Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Açılmıyor Yardım
Selamlar!
Arkadaslar telefonuma bir seyler olmustu belki bazilariniz bilirsiniz. Ben de en son aldigim yere (teknosa) goturdum. Orda teknik destek bakti ve format atti. Sanirim root'u ve CM yi gormezden geldi. Neyse konumuza donelim. Telefonumda Google Play Uygulamasi acilmiyor. Ama uzun zamandir acilmiyor. Yani telefonu destege goturmeden once falan, format atinca gecer diye dusundum ama olmadi. Google Play'e tıklıyorum giris yapin diyo mevcut hesap seciyorum giris yapiyorum ama "Sunucu ile guvenilir bir baglanti kurulamiyor" diyor. Yeni hesap secenegini secince de ayni sey oluyor. Onceden baglanti yok diye mi ne hata veriyordu. Su an telefondayim bilgisayardan bi siteden chrome apk si buldum ama eski surum kasiyo baya. Hatam olduysa kusura bakmayin.

Yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden TESEKKURLER!

brsgltkn

brsgltkn

Üye

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim nasıl kullanılacağını açıklarsan sevinirim. Ayrıca verdiğin linke tıklıyorum açılmıyor. Bu arada sanırım söylemek istediğin yöntemi kardeşimin telefonunda denemiştim (onda da açılmıyor). Orjinal Google Play'in her şeyini silip kaldırdım. 3-4 tane apk denedim onlarda da aynı şey olmuştu. Eğer bu da olmayacaksa orjinal Google Play'i silmek istemiyorum.

The Shadow

The Shadow

Üye
o genel bir sorun çözen var mı bilemiyorum ama arada sırada bana da oluyor galiba bağlantıyla ilgili bir şey :)

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
o genel bir sorun çözen var mı bilemiyorum ama arada sırada bana da oluyor galiba bağlantıyla ilgili bir şey :)
İyi de neden oluyor yani mutlaka bir çözümü vardır. Google Play'siz olmuyor. Fifa 14 ücretsiz çıktı değil mi?

The Shadow

The Shadow

Üye
bilmiyorum ama fifa 14 ü apk + sd şeklinde indirebilirsin istersen :) o sorun bende de oluyordu önce mobil ağdan bağlandım hata verdi sonra wifi den bağlandım öyle bir sorun olmadı :)

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama fifa 14 ü apk + sd şeklinde indirebilirsin istersen :) o sorun bende de oluyordu önce mobil ağdan bağlandım hata verdi sonra wifi den bağlandım öyle bir sorun olmadı :)
İndirdim zaten de kick of oynayamıyorum ilk başta bir maç yaptırdı sonra her şey kilitli.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Freedom kullansam yine Google Play gerekiyor. Hilelisini nereden bulabilirim link verir misin?

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Aslında ben bir yerde gördüm diye hatırlıyorum ama linkleri kırıktı.Linkleri yenilemişler sanırım. Burdan yazsam reklama girer mi?

The Shadow

The Shadow

Üye
hayır bir şey olmaz yardım amaçlı sonuçta :)

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Önemli Değil Ne Demek Görevimiz :)
ben de indiriyorum sağol :)
Acaba konu açsam mı Fifa 14 Hileli falan diye. Alıntıdır da yazarım. Tabi denemek lazım ilk önce olursa açayım bari. Arayan vardır belki.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Önemli Değil Ne Demek Görevimiz :)
Acaba konu açsam mı Fifa 14 Hileli falan diye. Alıntıdır da yazarım. Tabi denemek lazım ilk önce olursa açayım bari. Arayan vardır belki.
daha önce çok görmüştüm öylelerini oyun istek bölümünde şu an yok galiba ama sen aç yine arayanlar vardır :) birileri çıkar :D

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Tamam şu an işim var bitsin açarım. :D