Uygulama Google Play Oturum Acma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Acoun16

Acoun16

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Oturum Acma Sorunu
Merhaba Arkadaslar

Samsung galaxy s3 kullanıyorum Google playe girerken oturum acma hatası alıyorum sorun soyle gecen hafta google playe gırmek ıstedıgımde oturum acılamadı yenıden dogrulayınız hatasını alıyordum neyse hesabımı tekrar dan yazdım ve su hatayı aldım guvenılır bır baglantı olmadıgından hesabınız acılamıyor dıyor fakat 3 wıfı ve kendı ınternet paketımden denedım gene olmadı ve olmadıgı ıcın telefonuma format attım gene denedım gene aynı seyı yazdı samsung musterı hızmetlerını aradım sorunumu soyledım ancak servısın duzelte bıldıgını soyledı ... bu hataları almadan once telefonuma root atmaya ogrenmıstım ve root attım freedom uygulaması ıle bır sey yaptım ve ginger unroot ile unroot ladım sorun duzeldı 1 gun fln gene google playe gırdık fakat ondan sonra gırmemeye basladı olay budur ıste

Sorunumu hangı yollarla cozebılırım ? (Yenıden orjınal room yuklesem olurmu acaba ? )Arkadaslar bir an once cozum bulmam lazim yardim edin

caglar b

caglar b

Üye
Freedom kullanıp bu hatayı aldıysan
freedomu aç, seçeneklerden stop u seç, google playe rahatlukla girecektir :)

• Beğen
Tepkiler: Acoun16
Acoun16

Acoun16

Üye
    Konu Sahibi
Kardesım ben telefonu resetlemıstım ya sımdı hıcbırsey yok freedom fln yada root fln yok sımdı tekrar root atıp freedomu acıp bıseymı yapcam

• Beğen
Tepkiler: caglar b
caglar b

caglar b

Üye
Freedomun konusunda bu hatayı alanların silmesi gereken dosyayı açıklıyordu, sen en iyisi Orjinal romu birdaha yükle

• Beğen
Tepkiler: Acoun16
Acoun16

Acoun16

Üye
    Konu Sahibi
Peki nasıl yüklicem o konulardan hıc anlamam root veya unroot atarım sen room yuklemeyı sole sadece kardesım

KırcalıHolding

Üye
GOogleden google play store 4.2.2 diye arat apk dosyasını telefona indir.Daha sonra root xplorer programını indir. Google play store dosyasını yükle..daha sonra apk dosyasını root explorer programını kullanarak system/app klasörünün içine kopyala..gelen soruya evet diyerek kaydet. Tele reset at.Açılışta durduruldu hatası alacaksın..tekrardan apk dosyasını yükle açılması lazım. Ben böle hallettim.

Acoun16

Acoun16

Üye
    Konu Sahibi
Kardesım stock rom yukleyerek halletım fakat baska bır sorun olustu Yalnızca Acıl Aramalar dıor farkettımkı IMEI değişmiş yarın servise gidicem daha cok karıstırmak ıstemıorum gerı alınısı yok sonucta rom un

KırcalıHolding

Üye
Geçmiş olsun keşke daha önce görseydim

Acoun16

Acoun16

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın ... Düzelir İnşallah keyfim moralim hepsi 0 alt üst oldu neyse şimdi bataryayı simi fln çıkarıcam dursun ole sabah servisi ararım böyle böyle oldu diye yapabilriz derlerse gidicemKies ile güncelleme yaparken mi oldu diyim yoksa durumu izah edeyimmi arkadaslar

caglar b

caglar b

Üye
Güncelleme yaparken oldu de yoksa sıkıntı çıkarırlar.

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Tamam sorun anlaşıldı kardeşim burdan yada burdan dosyayı indir ve marketi yeniden kur olacak bendede olmuştu birkere

• Beğen
Tepkiler: cemalben1

Üst Alt