Haber Apple Iphone 5s Darty’de 3199tl’den Satışta

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple Iphone 5s Darty’de 3199tl’den Satışta
Apple yeni nesil akıllı telefon modellerini 10 Eylül itibari ile duyurdu.Apple‘ın iPhone serisinin yeni akıllısı iPhone 5S olarak karşımıza çıkarken, firma iPhone 5C adında ki yeni bir modelini daha sundu. Bu model diğeriPhone modellerinin aksine plastik kasa tasarımı ile geliyor. Her iki akıllı telefon da 20 Eylül itibari ile ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Çin, Japonya, Avustralya ve Singapur’da satışa sunuldu.

Apple iPhone 5S’in teknik özelliklerine baktığımızda, yeni üst seviye akıllı telefon 4″ büyüklüğünde ve 1136×640 piksel çözünürlüğünde dokunmatikRetina ekran ile geliyor. 1.3Ghz saat hızında ARMv8 mimarisinde çift çekirdekli işlemci içeren A7 yonga setinden güç alırken, ayrıca M7 adında yardımcı bir işlemci daha içeriyor.

Apple‘ın yeni akıllısı 1GB sistem belleği ve 16GB/32GB/64GB dahili veri kapasitesi seçenekleri sunuyor. Arka yüzünde 8MP kamera yer alırken, ön yüzünde de 1.2MP FaceTime kamera konumlandırılmış. iOS 7 işletim sisteminde çalışan akıllı telefon ayrıca Touch ID parmak izi tarayıcısına da sahip.

Apple’ın akıllısı iPhone 5S‘in fiyatına baktığımızda 16GB kapasite içeren modeli 649$ fiyat etiketine sahip. Ülkemizde Aralık ayında cep telefonu operatörleri aracılığı ile satılması beklenen akıllı telefon, bazı kişi ve kurumlar aracılığı ile ülkemizde yer almaya başladı bile.

Teknoloji market zincirlerinden bir tanesi olan Darty iPhone 5S‘in gri renkli16GB modelini satışa sundu. Ön siparişe sunulan akıllı telefon için belirlenen fiyat ise 3.199$. Dağıtımların da 2 Ekim tarihinde yapılacağı belirtilmiş.

Apple iPhone 5S Darty’de 3199TL’den satışta

Invoke

Invoke

Üye
Arabayı satmak lazım :salincak:

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
çok pahalı be

Invoke

Invoke

Üye
Bir günlük yemek param :zzz:

Çok saçma oldu tamam neyse ben çıktım iyi günler :D

Kusura bakmayın :D

• Beğen
Tepkiler: AHKE
canko13

canko13

Üye
Yine performans tel değil o para etmez..note 3 hem daha ucuz hem daha fazla performans..

• Beğen
Tepkiler: AHKE
Sarangni

Sarangni

Üye
Bir Darty klasiği Iphone 5 aynısını yapmışlardı.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
çok pahalı ya. :nono:

0MG90

0MG90

Üye
Hayatta verilmez o kadar para. Amerika'dan sipariş ver daha iyi.

phasan

phasan

Üye
Apple iphoneyi en az 2 yada 3 tane o fiyata alınır amerıkadan

boran9999

boran9999

Üye
Avrupada IPHONE 5S 699€ - 5C 599€ (16 Gb) satışta işin garip tarafı 16 gb LG G2 ise 499€ ya satılıyor! aradaki fark 200€ ve bu 200€ luk fark nasıl oluyorsa Türkiyeye gelince birden 600€ ya çıkıyor. Sanırım bunlar bizi Üzümlü Kek gözüyle görüyor@ Benim paramla ederi maxsimum 1500 TL dir vede 1 kuruş fazla ederi yok.

• Beğen
Tepkiler: PureFood, Pikkaccu ve By_Casparov
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Avrupada IPHONE 5S 699€ - 5C 599€ (16 Gb) satışta işin garip tarafı 16 gb LG G2 ise 499€ ya satılıyor! aradaki fark 200€ ve bu 200€ luk fark nasıl oluyorsa Türkiyeye gelince birden 600€ ya çıkıyor. Sanırım bunlar bizi Üzümlü Kek gözüyle görüyor@ Benim paramla ederi maxsimum 1500 TL dir vede 1 kuruş fazla ederi yok.
Haklısın kardeşim 1500 olmasa da en fazla 2.000'dir o da 32 GB'lık olanı, Apple saçmalıyor tamam da bunu alan insanlar daha da saçmalıyor bence.

Invoke

Invoke

Üye
Düşer zaten...

Samet.25

yuh

Üst Alt