5800 √ - X6 √ - Windows Phone [01.01.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

dedeman

Üye
Selamu Aleykum Kardeş Ben Senin Bu Temanı Çok Beğendim ve şimdiye kadar Hiç Öyle birşey Yapmadım.... Yani CWF Tarzı Şeyler Hiç Kurmadım Size Zahmet Ayrıntılı Bir Şekilde Anlatabilirmisiniz ALLAH rızası için Beni Mahrum Bırakmasanız

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
isyanqar_01

isyanqar_01

Üye
Ofw kullanıyorum genellıkle ama Bu cwf dehşetmiş gerçekten Eline saglık ustamusta su topbar mıdır nedir ekrandan bı turlu gıtmedı yaw tum tuslara bastım yıne gıtmıyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ofw kullanıyorum genellıkle ama Bu cwf dehşetmiş gerçekten Eline saglık ustamusta su topbar mıdır nedir ekrandan bı turlu gıtmedı yaw tum tuslara bastım yıne gıtmıyor
Teşekkürler. telefonu kapat aç

Ryhtex

Üye
çok iyi , yüklediğimden beri telefonun performansı arttı ama şarj cabuk bitiyo napabilirim?

rcpgnc

Üye
ellerine sağlık süper olmuş çok memnun kaldım ellerin dert görmesin... teşekkürler

radoxx

radoxx

Üye
Hocam indirdiklerimi hangi klasöre kopalayacağımı hatırlayamadım Flashlamayı diğer konularınızdaki gibi resimli anlatımını paylaşabilir misiniz ?ayrıca w8 clock ve clock skin i hangi klasöre atmamız gerekiyor ya da telefonu flashladıktan sonra mı kuracağız ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam indirdiklerimi hangi klasöre kopalayacağımı hatırlayamadım Flashlamayı diğer konularınızdaki gibi resimli anlatımını paylaşabilir misiniz ?ayrıca w8 clock ve clock skin i hangi klasöre atmamız gerekiyor ya da telefonu flashladıktan sonra mı kuracağız ?
dosyaları burdan indir flaşlamayı diğer konuda anlattığım yerden bak. saati flaşdan sonra uygulama kurar gibi kuracaksın

Puni44

Puni44

Üye
hakan kardeş ben yapamadım hangi saat müsait olursun ?

Puni44

Puni44

Üye
beyler yazılımı attıktan sonra format gereklimi ?

Puni44

Puni44

Üye
Genelde tüm cfwlerde yapılması gerekli diye yazmadım kardeşim
hakan kardeş bazı sorunları söylemem lazım.Telefonun ekranı bazen kendi kendine açılıyor.belle topbar bazen gidiyor.çok şarj gidiyor.bide windows 8 diyo ama bilgisayardaki uzantıları telefonda açmıyor.videolarda codec sorunu var.önceden senin paylaştıgın belleyi kurmuştum çok süperdi amabuda güzelde işte sorunları var.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hakan kardeş bazı sorunları söylemem lazım.Telefonun ekranı bazen kendi kendine açılıyor.belle topbar bazen gidiyor.çok şarj gidiyor.bide windows 8 diyo ama bilgisayardaki uzantıları telefonda açmıyor.videolarda codec sorunu var.önceden senin paylaştıgın belleyi kurmuştum çok süperdi amabuda güzelde işte sorunları var.
Söylediklerin sorun değil... Telefonun ekranı kendi kendine açılması gibi bir sorunla karşılaşmadım. Topbar bir uygulamadır ve sağlıklı çalışmadığı için bellede kullanmadım ama bunda kullanmadım.. Windows8 dediysek Windows 8 in alt yapısını getirmedik sadece görünüm olarak benzetmeye çalıştık... Video codecleri v5 lerle bu kadar sınırlıdır ona yapacak bir şey yok maalesef...

Puni44

Puni44

Üye
Söylediklerin sorun değil... Telefonun ekranı kendi kendine açılması gibi bir sorunla karşılaşmadım. Topbar bir uygulamadır ve sağlıklı çalışmadığı için bellede kullanmadım ama bunda kullanmadım.. Windows8 dediysek Windows 8 in alt yapısını getirmedik sadece görünüm olarak benzetmeye çalıştık... Video codecleri v5 lerle bu kadar sınırlıdır ona yapacak bir şey yok maalesef...
yani mesela yeni bir işletim sistemi silbaştan yapamıyormusunuz codecleri olan işte bu sorunları az olan vs

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
yani mesela yeni bir işletim sistemi silbaştan yapamıyormusunuz codecleri olan işte bu sorunları az olan vs
Symbian açık kaynak olmadığı için ve çözüle bilen kodları ile anca bu kadar oluyor... Zaten şuana kadar en gelişmiş cfw ler arasında 5800 1. sırada. çünkü başka bir telefonun yazılımı port edildi ve widget desteği yokken widget desteği geldi...

Üst Alt