Nokia Lumia 1020 Batarya Performansı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1020 Batarya Performansı
Nokia‘nın son dönemde en çok ses getiren akıllı telefon modellerinden bir tanesi de Lumia 1020 modeli oldu. Firmanın üst düzey akıllı telefon modelinin tüm özelliklerini bir kenara bırakırsak özellikle arka tarafında yer alan 41MP Pureview kamerası oldu.

Bu kamera ilk kez karşımıza çıkmıyor. Nokia geçtiğimiz sene başındaİspanya Barcelona‘da düzenlenen MWC 2012, Mobil Dünya Kongresi’nde 808 Pureview adında ki modelini sunmuştu. Her ne kadar bu model 41MP kamera ile gelse de Windows Phone ile sunulmaması eleştirileri de birlikte getirmişti.

Nokia Lumia 1020, 4.5″ büyüklüğünde ve 768×1280 piksel çözünürlüğünde AMOLED dokunmatik ekrana sahip. 32GB/64GB dahili veri kapasitesi ile beraber 2GB sistem belleği ile gelmekte. Nokia‘nın yeni akıllısı yonga seti olarak da 1.5Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemcili Qualcomm MSM8960 Snapdragon yonga setini kullanıyor.

Ayrıca grafik işlemcisi’de Adreno 225 olarak belirlenirken, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, NFC gibi özelliklere sahip. Akıllı telefon meraklılarının en çok merak ettikleri noktalardan bir tanesi de Lumia 1020‘nin batarya performansı. Akıllı telefon 2.000mAh batarya içerirken, batarya ile ilgili sonuçlar aşağıda yer alıyor.

Nokia Lumia 1020 batarya performansı

• Beğen
Tepkiler: komando04

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler @ANIL

• Beğen
Tepkiler: ANIL
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
anladığım kadarı ile batarya perfonmansı yine sorun olacak

BelaMonte

BelaMonte

Üye
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
eğer düşündüğüm gibiyse yani lumia 920 l
steye b
le girmemiş ve benim lumia 920 2 gün dayanıyor. buda daha fazla dayanır
senin iyi 2 gün gidiyor ben wifi olarak paylaşıma açıyorum 4 saat te bitiyor evet telefonla uğraşmayınca 2 gün gider doğru...
lg g2 tebrik etmek lazım 11 saat internet kullanımı bizimki yarısında kalmış buna iyi dememek lazım

Uhops

Uhops

Üye
lg G2 tarayıcıda nasıl o kadar fark atmış :hmmm

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
1020 standart değerler sunuyor. Akıllı telefonların en çok internet için kullanıldığını düşünürsek LG G2 bu sonuç ile farkını koymuş.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
senin iyi 2 gün gidiyor ben wifi olarak paylaşıma açıyorum 4 saat te bitiyor evet telefonla uğraşmayınca 2 gün gider doğru...
lg g2 tebrik etmek lazım 11 saat internet kullanımı bizimki yarısında kalmış buna iyi dememek lazım
yani bana bu yorumuda yaptıracaksın ya. Günde toplam youtubeden 20 dakika bir şey izliyorum. Bir bir saat navigasyon yaptığım oluyor. Saatlerce kulaklık ile müzik. Ara sıra nova3 gibi oyunlar oynuyorum. Zaten sabahtan akşama kadar facedeyim
. Aynen bu kullanımda en az bir buçuk gün gitti en az

edıt: parlaklık otomatik. Arka pilan görevlerinin bazıları açık. Çift tıkla uyandırma ve göz atma açık. Daha ne diyeyim neyse.

Invoke

Invoke

Üye
1020 standart değerler sunuyor. Akıllı telefonların en çok internet için kullanıldığını düşünürsek LG G2 bu sonuç ile farkını koymuş.

Cidden 2ye katlamış, bu sonuçlar ne kadar doğrudur?

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Invoke

Üst Alt