Fifa 14 Apple Store’da sunuldu, ücretsiz olarak şimdilik sadece Yeni Zelanda’da

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Mobil platformda akıllı telefon ve tabletlerin donanım özelliklerinin gelişmesi ile özellikle oyun alanında büyük gelişmeler yaşandı. Artık çok kaliteli ve grafik olarak neredeyse PC ve oyun konsolları kadar detaylı oyunları akıllı telefon ve tabletlerden oynamaktayız.

Oyun devi Electronic Arts bir çok oyun sunmakta. Bunlardan bir tanesi de futbol oyunu tutkunlarının en beğendiği seri olan Fifa serisi. Her sene güncellenmiş kadrolarla yeni Fifa oyununu sunan firma 27 Eylül tarihindePC, PS3, Xbox 360 için yeni oyunu Fifa 14‘ü sunacak. EA, ayrıca oyununu mobil platformlar için de sunuyor.

Gelen bilgilere göre Fifa 14 oyunu, Apple’ın iOS platformu için sunuldu. Ücretsiz olarak sunulan oyun şimdilik sadece App Store Yeni Zelandamağazasında yer alıyor. Ancak ilerleyen günlerde diğer bölge ve ülkelerde de yerini alması bekleniyor.

Fifa 14 toplamda 33 lig, 600′ün üzerinde lisanslı takım, ve 16.000‘den fazla oyuncu ile geliyor. Baktığımızda App Store’da dosya boyutunun 1.16GBolduğunu görülüyor. Apple’ın iPhone, iPad ve iPod Touch modellerinde oynanabilecek olan oyun için iOS 5.0 ya da daha üstü iOS sürümü gerekiyor.

Oyunun Apple Store Yeni Zelanda mağazası sayfasına ulaşabilirsiniz.

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Yani Tr App Store Mağazasına 27 Eylülde giricek mi bu uygulama ??

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
F2p oyun fifa bile olsa oynanmıyor.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Neden acaba ?? (Bilmediğimden soruyorum kardeş) free to play olmasının sıkıntısı nedir ?

Adam gibi almak varken bedava diye indiriyoz sonra maçın ortasında birsey almaya zorluyor.Seni rahatsız etmiyorsa problem yok.

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Adam gibi almak varken bedava diye indiriyoz sonra maçın ortasında birsey almaya zorluyor.Seni rahatsız etmiyorsa problem yok.
Hıııı o şekildee anladım kardeş yok katılıyorum sana ben hakkını verip alma taraftarıyım....

Üst Alt