General mobile discovery..

Sponsorlu Bağlantılar

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
General mobile discovery..
Nerden ve hangi sitelerden almaliyim arkadaslar..

loneely42

loneely42

Üye
N11 den alabilirsin 599 tl

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Hızlıal.com'dan alabilrsn. Fiyat 649 tl. Ve güvenli bir site

KayraBey

KayraBey

Üye
Bir çok telefoncu da var

the_jolly

the_jolly

Üye
Avea bayilerindede bulabilirsin

the_jolly

the_jolly

Üye
fiyat sabit 650tl

the_jolly

the_jolly

Üye
hayır gerekmiyor ben avea danda almadım telefoncu bir aile dostu vardı ondan aldım elinde yoktu hemen 2 dk da getirti.Bu dediim antalya için geçerli diğer illerde durum nedir bilmiyorum ama emin olduğum avea bayilerinde var.

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
hayır gerekmiyor ben avea danda almadım telefoncu bir aile dostu vardı ondan aldım elinde yoktu hemen 2 dk da getirti.Bu dediim antalya için geçerli diğer illerde durum nedir bilmiyorum ama emin olduğum avea bayilerinde var.

Hmm tesekr ettm olmzsa telfoncularada bakarim abi suan elinde gmdiscovery mi var?

the_jolly

the_jolly

Üye
evet

the_jolly

the_jolly

Üye
inan tüm samimiyetimle söylüyorum çok memnunum daha önce S3 kullanıyordum arada neredeyse fark yok artıları var kesinlikle ısınmıyor ve kasma yok eksi yanı bildirim ışığı ve dahili hafıza az ama clas10 hafıza kartı ile her şeyi hafıza kartına kurailiyorsun.

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
inan tüm samimiyetimle söylüyorum çok memnunum daha önce S3 kullanıyordum arada neredeyse fark yok artıları var kesinlikle ısınmıyor ve kasma yok eksi yanı bildirim ışığı ve dahili hafıza az ama clas10 hafıza kartı ile her şeyi hafıza kartına kurailiyorsun.
Ooo abi tel o zamn muthis bsy youtubedn takip ettim oyunlari falan tek siknti batarya erkn bitmesiymis ama i fiyata da cok iyi yani almayi dusunuyorm :) yardm ettgin icn tskrler .d

the_jolly

the_jolly

Üye
Eyvallah kardeşim şimdiden hayırlı olsun

the_jolly

the_jolly

Üye
Sende sağol iyi geceler

Üst Alt