Öneri Lumia 620 Nin Işletim Sistemi Geliştiriliyor Mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 Nin Işletim Sistemi Geliştiriliyor Mu ?
Arkadaşlar lumia 620 wp7 kullanıyor ve geliştirilmiyor diye bir duyum aldım doğrumudur acaba ?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
lumia 620 wp8 dir

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Nokia Lumia 620 Windows Phone 8 işletim sistemini kullanıyor kim atmışsa iyi sıkmış

dakamon

dakamon

Üye
Sadece konu açmak için mi açılmış yoksa ciddi ciddi kandırmışlarmı bu arkadaşı:islik:hmmm

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
emnmisiniz hocam
Sadece konu açmak için mi açılmış yoksa ciddi ciddi kandırmışlarmı bu arkadaşı:islik:hmmm

işim gücü yok sırf konu açmış olmak için konu açıcam öylemi ? n9 telefonumu 620 ile takas edicem ve bir arkadaşım bana bunları söyledi bende sizlere sormak istedim..

conquer_or

Üye
emnmisiniz hocam

işim gücü yok sırf konu açmış olmak için konu açıcam öylemi ? n9 telefonumu 620 ile takas edicem ve bir arkadaşım bana bunları söyledi bende sizlere sormak istedim..

Kardeş keşke buraya konu açacağına ilk önce nokianın sitesini inceleseydin keşke. Arkadaşına cevabı kendin verirdin yani -_-

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
Sadece onun için değil belki lumia 620 kullanan bir arkadaş denk gelir fikrini sorarım diye açtım :)

dakamon

dakamon

Üye
Ayrıca Nokia kullanıcılar kulübüne de yazsan cevap alırdın

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
dostum bir konu açtık olay yaptınız yahu:bilmm

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Cevap verildiğine göre konu :locked2:

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
lumia 620 kullanan bir arkadaş var mı

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Konuyu lütfen gereksiz şekilde uzatmayalım Nokia Lumia Kullanıcıları Kulubüne yazarsanız Daha iyi cevap alırsınız.
:locked2:

turbocore35

turbocore35

Üye
:D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia620 ile N9 takası konusunda fikirler paylaşılabilir.

Lumia620 Windows Phone8 işletim sistemini kullanıyor ve geliştirilmesi in durdurulması önümüzdeki yüzyılda beklenmiyor. Ama sizin bahsettiğiniz cihaz Lumia610 ise o zaman doğrudur wp7.8 son guncellemesiydi.

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
tşkler hocam :) lumia 620 takas edeceğim telefon kullanan biri gelsede ona sorsak

muratangin

Üye
ben kullanıyorum ?

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9 kullanıyorum ben ve lumia 620 ile takasa giricem.620 nin performansı nasıl memnunmusun dostum?

muratangin

Üye
Nokia N9 kullanıyorum ben ve lumia 620 ile takasa giricem.620 nin performansı nasıl memnunmusun dostum?

hız mükemmel.tek sorunu 1gb or more ram.yani büyük oyunlar(moder combat4 fifa) 1gb ram istiyor o yuzden telefona indiremiyorsun :( onun dışında güzel bi telefon kamerası gayet yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...