Uygulama Whatsapp Ne Kadar Kota Yiyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Ne Kadar Kota Yiyor ?
Arkadaşlar 250 Mb internet paketi yapmayı düşünüyorum.. Whatsapp ı sık kullanırım Facebook'a da sadece mesaj için girerim. Yani Facebook Messenger kullanıyorum.. 250 Mb yeter mi ? Sadece Whatsapp ne kadar kota yer ?

istisna97

istisna97

Üye
Whatsapp cok yemiyor

istisna97

istisna97

Üye
Bende 250 var whatssap yetiyor fakat fb messengerl bilemem

tntmost

Üye
Whatsapp Aylık en fazla fotoğraf gönderiyorsan 20 MB göndermeden sadece mesaj için kullanıyosan Aylık 2 MB harcar FB Messenger kullanmadım ama galiba çok harcıyor

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Aylık en fazla fotoğraf gönderiyorsan 20 MB göndermeden sadece mesaj için kullanıyosan Aylık 2 MB harcar FB Messenger kullanmadım ama galiba çok harcıyor

Sağol hocam..

canersonmez94

canersonmez94

Üye
250 MB yetmez ben 500 kullanıyordum senin gibi 430 civarı gidiyordu

badmus

badmus

Üye
Sana sadece kota kullanımının resmini atayım. Ben fazla resim gönderip alırım. Medya baytlarına takılma sen mesaj baytlarına bak. Ona göre bişey çıkarırsın :oke:

Samet.25

whatshap cok cok az yakiyo 200mb ile 1 ay idare edersin .d

Samet.25

1 ay mı? :ehe 200 mb ile 2-3 ay idare edersin sadece whatsapp ile. Hatta hiç medya gönderip almazsan 4-5 ay bile yeter :oke:
net paketi 1 ay oldugu icin 1 ay yazdim :D yoksa acayip az gidiyo dogru diyon

• Beğen
Tepkiler: istisna97
canersonmez94

canersonmez94

Üye
Sadece Whatss up yeter facebook messenger çok harcıyofacebook uygulamasıda

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Yani whatsapp aylık max. 150Mb falan mı ?

Peki arkadaşlar facebooka opera miniden girsem ? opera mini facebooku bu eski telefonlardaki gibi açıyo ?

badmus

badmus

Üye
Yani whatsapp aylık max. 150Mb falan mı ?

Peki arkadaşlar facebooka opera miniden girsem ? opera mini facebooku bu eski telefonlardaki gibi açıyo ?

150 bile degil. 150mb 3-4 ay bile yetebilir. :oke: Opera miniden girersen 250mb yeterbilir :hmm

canersonmez94

canersonmez94

Üye
Denemek lazım garantisini vermek mümkün değil.

uguro

uguro

Üye
250 mb internet rahar yerede artar bile whatsapp için :D

wymy

wymy

Üye
100Mb kullanmzsın emin ol ama video falan gönderirsen artar resim çok yemiyor ama video baya gidiyor sıkıntı yapma yeter rahat

Üst Alt